NaMierzeje.pl
AKTUALNOŚCISTEGNAWYDARZENIA

Manchester i Cleo w Stegnie. Będzie gorąco

Manchester i Cleo rozgrzeją publiczność w Stegnie. Coroczna impreza pod hasłem „Dzień Stegny” w tym roku została zaplanowana na piątek, 16 sierpnia. W programie tradycyjnie znajdzie się sporo atrakcji oraz muzyczna uczta. Na scenie w Stegnie zobaczymy między innymi zespoły Manchester, 5/6 oraz Cleo.

ATRAKCJE DLA WSZYSTKICH

Obchody Dnia Stegny rozpoczną się o godzinie 16:00, a impreza odbędzie się w stałym miejscu, na placu nieopodal ulicy Jagiełły w Stegnie. Organizatorzy zadbali o atrakcje dla turystów w każdym wieku i różnych gustach muzycznych, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Dla dzieci przygotowano między innymi festiwal kolorowych baniek mydlanych, kolor-fest, bezpłatne dmuchańce oraz wiele konkursów z nagrodami. Goście Dni Stegny będą mogli odwiedzić także liczne stoiska, między innymi strefę Ochotniczej Straży Pożarnej Stegna, kino 9D czy punkt „Przygarnij Wielorybka”.

REKLAMA
Marina Village | NaMierzeje.pl
MANCHESTER I CLEO W STEGNIE

Dni Stegny to także niezapomniane wrażenia muzyczne. Do zabawy będzie zagrzewał między innymi toruński zespół Manchester, grający muzykę z pogranicza brit pop i formacja 5/6 związana z Akademią Muzyczną im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. 5/6 wykonują a’capella utwory z takich gatunków muzycznych jak pop, jazz, funk.

Gwiazdą wieczoru będzie Cleo, a występ jednej z czołowych polskich wokalistek zaplanowano na godzinę 21:00.

Dzień Stegny jest doskonałą propozycją na spędzenie piątkowego wieczoru dla wszystkich wypoczywających na Mierzei Wiślanej, którzy szukają rozrywki po kolejnym dniu plażowania. Radzimy zabrać ze sobą ciepłe bluzy – imprezowanie przy muzyce na żywo może przeciągnąć się do późnych godzin wieczornych. Sierpniowe noce potrafią być chłodne, choć atmosfera na placu przy ulicy Jagiełły na pewno będzie gorąca!

Na „Dzień Stegny” zapraszają Wójt Gminy Stegna, Ewa Dąbska oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Stegnie, Łukasz Niedźwiedzki.

📌 LOKALIZACJA IMPREZY NA MAPIE

ZOBACZ TAKŻE:

🌞 Chcesz być na bieżąco? Dołącz do naszych mediów społecznościowych

➡ Zobacz też:

⦿ Stegna: ATRAKCJE | INFO | PLAŻA | NOCLEGI | JEDZENIE | WIDEO

🌞 Oferty premium

➕ DODAJ PROMOWANĄ OFERTĘ

REKLAMA
TAXI Mierzeja

🌞 Atrakcje na Mierzei Wiślanej

🌞 Noclegi na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE NOCLEGI

REKLAMA

🌞 Aktualności z Mierzei Wiślanej

🌞 Gdzie zjeść na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE RESTAURACJE

REKLAMA
Marina Village | NaMierzeje.pl

🌞 Warto wiedzieć

🌞 Usługi na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE USŁUGI

REKLAMA

🌞 Wideo z Mierzei Wiślanej

REKLAMA
Stajnia u Bohuna