NaMierzeje.pl
JANTARWIDEO

Zimowy Jantar. Inny, niż znacie

Zimowy Jantar niewiele różni się od zimowej Stegny, Mikoszewa czy Krynicy Morskiej. Na plaży i w jej najbliższych okolicach znajdziecie spokój, ciszę a także kilometry piasku wyłącznie do Waszej dyspozycji.

Czy warto przyjechać tu zimą? Oceńcie sami.

Jantar jest miejscowością turystyczną z dobrze rozwiniętą bazą noclegową. Znajdziecie tu strzeżoną plażę oraz liczne punkty gastronomiczne. W Jantarze znajduje się kryta pływalnia, szkoła podstawowa, kościół, staw rybny Polskiego Związku Wędkarstwa, pasieka, mini zoo, stadnina koni, szkoła jeździecka. W sezonie letnim miejscowość tętni życiem, w okresie zimowym miejscowość staję się cicha i spokojna, ale pełna spacerowiczów.

Jantar na naszym > kanale YouTube < NaMierzeje.pl

Wieś znajduje się na szlaku Żuławskiej Kolei Dojazdowej. Leży przy drodze krajowej 501 pomiędzy Mikoszewem a Stegną, ale główna plaża znajduje się około półtora kilometra od trasy. Przez te obszary przechodził niegdyś słynny szlak bursztynowy. Co roku w okresie letnich wakacji odbywają się tutaj Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu.

REKLAMA
Stajnia u Bohuna

Plaża w Jantarze jest szeroka i łatwo dostępna – prowadzi do niej asfaltowa droga, wzdłuż której znajdują się parkingi. Nad samą wodą można znaleźć miejsca noclegowe, smażalnię ryb, kawiarnie serwujące słodkości oraz sklepy z nadmorskimi akcesoriami i pamiątkami. Jednak pamiętajcie, że poza sezonem, większość atrakcji i usług zamyka się dla turystów.

Zimowy Jantar na pewno jest godny polecenia. Poza sezonem poznacie to miejsce na nowo!

ZOBACZ TEŻ

🌞 Chcesz być na bieżąco? Dołącz do naszych mediów społecznościowych

➡ Więcej o Jantarze:

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ DODAJ STRONĘ WWW

REKLAMA

🌞 Atrakcje na Mierzei Wiślanej

🌞 Noclegi na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE NOCLEGI

REKLAMA

🌞 Aktualności z Mierzei Wiślanej

🌞 Gdzie zjeść na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE RESTAURACJE

REKLAMA

🌞 Warto wiedzieć

🌞 Usługi na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE USŁUGI

REKLAMA

🌞 Wideo z Mierzei Wiślanej

REKLAMA