NaMierzeje.pl
JANTARWIDEO

Główna plaża w Jantarze. Coś dla każdego

Jantar to jedno z najbardziej obleganych miejsc na Mierzei Wiślanej. Główna plaża w Jantarze jest miejscem wypoczynku tysięcy turystów. Szczególnie upodobały sobie to miejsce rodziny z małymi dziećmi. Przede wszystkim dlatego, że plaże dzieli od ośrodków wczasowych , apartamentów i kwater zaledwie kilka minut spaceru.

PLAŻA W JANTARZE NA KANALE YOUTUBE

Zjazd na plażę w Jantarze znajduje się na wysokości kościoła, stojącego przy głównej drodze krajowej. W odróżnieniu od takich miejscowości jak Stegna czy Sztutowo, po drodze nad morze w Jantarze znajdują się liczne sklepy, bary i restauracje, będące naturalnym łącznikiem pomiędzy główną częścią miasta a nadmorskim „centrum rozrywki”.

Plaża w Jantarze jest szeroka i łatwo dostępna – prowadzi do niej asfaltowa droga, wzdłuż której znajdują się parkingi. Nad samą wodą można znaleźć miejsca noclegowe, smażalnię ryb, kawiarnie serwujące słodkości oraz sklepy z nadmorskimi akcesoriami i pamiątkami.

REKLAMA
Stajnia u Bohuna

Jeśli nie lubicie tłumów, wystarczy odejść kilkaset metrów za zachód, w kierunku Mikoszewa, lub na wschód, w stronę Junoszyna. Tam plaże nie są tak oblegane i zapełnione. Jednak trzeba pamiętać, że im dalej od głównego zejścia w Jantarze, tym mniej rozwinięta będzie infrastruktura.

ZOBACZ TEŻ

🌞 Chcesz być na bieżąco? Dołącz do naszych mediów społecznościowych

➡ Więcej o Jantarze:

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ DODAJ STRONĘ WWW

REKLAMA
Stajnia u Bohuna

🌞 Atrakcje na Mierzei Wiślanej

🌞 Noclegi na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE NOCLEGI

REKLAMA

🌞 Aktualności z Mierzei Wiślanej

🌞 Gdzie zjeść na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE RESTAURACJE

REKLAMA
Marina Village | NaMierzeje.pl

🌞 Warto wiedzieć

🌞 Usługi na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE USŁUGI

REKLAMA

🌞 Wideo z Mierzei Wiślanej

REKLAMA