NaMierzeje.pl
AKTUALNOŚCISTEGNA

Chodnikiem na plażę w Stegnie

Chodnikiem na plażę w Stegnie? Na ulicy Lipowej w Stegnie kończą się powoli prace przy budowie kilkusetmetrowego fragmentu chodnika prowadzącego w kierunku plaży w Stegnie. Połączy on ścieżkę rowerową i pieszy ciąg właśnie na Lipowej z głównym ciągiem komunikacyjnym prowadzącym na plażę – ulicą Morską.

Chodnikiem na plażę
FRAGMENT NOWEGO CHODNIKA ŁĄCZĄCEGO LIPOWĄ I MORSKĄ W STEGNIE

Po wybudowania kilku apartamentowców na ulicy Lipowej okazało się, że zapomniano o… pieszych. Turyści, którzy maszerują na plażę z centrum Stegny nie mają tu swojego „pieszego” miejsca. Krawędzie tego fragmentu ulicy wykorzystano na miejsca parkingowe, za którymi znajdowało się ogrodzenie kompleksu nowych budynków. Niedopatrzenie spowodowało, że przez kilka sezonów dojście do głównego wejścia na plażę od ulicy Lipowej było problematyczne. Tych kilkaset metrów trzeba było lawirować pomiędzy poruszającymi się samochodami i meleksami kursującymi ze Stegny na nadmorski rynek.

REKLAMA

Czy chodnikiem na plażę w Stegnie dojdziemy bez żadnych problemów? Nowy chodnik został niestety podzielony na kilka części. Oznacza to, że aby z niego skorzystać, trzeba będzie zmieniać stronę ulicy. Wcześniejsze inwestycje i lokalizacja miejsc postojowych a także ogrodzeń nieruchomości wyklucza wybudowanie jednego pasa chodnika leżącego od początku do końca po tej samej stronie jezdni.

Tak czy owak, nowy fragment chodnika bez wątpienia zwiększy poziom bezpieczeństwa. Będzie można z niego korzystać już niebawem.

ZOBACZ TEŻ:

🌞 Chcesz być na bieżąco? Dołącz do naszych mediów społecznościowych

➡ Zobacz też:

⦿ Stegna: ATRAKCJE | INFO | PLAŻA | NOCLEGI | JEDZENIE | WIDEO

🌞 Oferty premium

➕ DODAJ PROMOWANĄ OFERTĘ

REKLAMA
Marina Village | NaMierzeje.pl

🌞 Atrakcje na Mierzei Wiślanej

🌞 Noclegi na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE NOCLEGI

REKLAMA

🌞 Aktualności z Mierzei Wiślanej

🌞 Gdzie zjeść na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE RESTAURACJE

REKLAMA
BIKEowa Mierzeja | NaMierzeje.pl

🌞 Warto wiedzieć

🌞 Usługi na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE USŁUGI

REKLAMA

🌞 Wideo z Mierzei Wiślanej

REKLAMA