Wspieramy lokalny biznes na Mierzei Wiślanej

Wpieramy lokalny biznes! W związku z aktualną sytuacją, która stwarza wiele problemów lokalnej przedsiębiorczości serwis namierzeje.pl uruchamia katalog usług turystycznych i ofert noclegowych, dzięki któremu będziecie mogli dotrzeć do jeszcze szerszego grona potencjalnych odbiorców. Dodanie reklamy w naszym katalogu jest całkowicie bezpłatne. Nasza inicjatywa ma na celu wsparcie lokalnej społeczności.

Katalog usług i miejsc noclegowych podzielony został na proste i przejrzyste kategorie. Przejmujemy na siebie cały proces przygotowania i publikacji ogłoszenia. Aby zamieścić swoją ofertę, nie ma konieczności rejestracji, wystarczy wypełnić jeden z dwóch prostych formularzy zgłoszeniowych. Formularz należy wybrać w zależności od prowadzonej działalności lub zakresu usług.

REKLAMA

W formularzach znajdziecie wiele pozycji, ale jeśli brakuje tam typu działalności lub obiektu, jaki prowadzicie, dajcie nam o tym znać. Postaramy się dostosować nasz serwis do Waszych potrzeb.

Informacje o ofertach znajdą się nie tylko na stronie internetowej, ale także w naszych mediach społecznościowych. W najbliższej przyszłości będziemy rozbudowywać nasz katalog tak, aby umożliwić jeszcze lepszą prezentację ofert. Jesteśmy przekonani, że wspólnie wesprzemy znajdujący się w kryzysie sektor turystyczny.

KATALOG OFERT NOCLEGOWYCH I USŁUG

JAK DODAĆ BEZPŁATNE OGŁOSZENIE

⦿ Mierzeja Wiślana: ATRAKCJE | INFO | PLAŻE | NOCLEGI | JEDZENIE | WIDEO

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ DODAJ STRONĘ WWW

REKLAMA

🌞 Atrakcje na Mierzei Wiślanej

🌞 Noclegi na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE NOCLEGI

REKLAMA

🌞 Aktualności z Mierzei Wiślanej

🌞 Gdzie zjeść na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE RESTAURACJE

REKLAMA

🌞 Warto wiedzieć

🌞 Usługi na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE USŁUGI

REKLAMA

🌞 Wideo z Mierzei Wiślanej

REKLAMA

2 thoughts on “Wspieramy lokalny biznes na Mierzei Wiślanej

Komentarze są wyłączone.