Hulajnogi w Stegnie. Nowe strefy w pełnym słońcu

Hulajnogi w Stegnie to nowa propozycja dla tych, którzy chcą szybko i ekologicznie dostać się na plażę, do sklepu albo zobaczyć ciekawe miejsca bez konieczności poszukiwania miejsca do zaparkowania samochodu.

Elektryczne hulajnogi można wypożyczyć w Stegnie. Wystarczy mobilna aplikacja i kilka kliknięć. Małą i zwrotną hulajnogą dostanie cię się wszędzie tam, gdzie samochód albo nie może się zmieścić, albo nie ma gdzie zaparkować.

Już wcześniej pisaliśmy o uruchomieniu usługi wypożyczania elektrycznych skuterów. Hulajnoga jest alternatywnym rozwiązaniem, które ma zarówno swoje wady, jak i zalety. Jest jednoosobowa, ale jeśli wypożyczycie ich kilka, można zorganizować sobie niezapomnianą, grupową wycieczkę.

Pamiętajcie jednak, że hulajnogi objęte są także przepisami o ruchu drogowym. Sprawdźcie je dokładnie, zanim zdecydujecie się na ten środek transportu. Korzystając z dwukołowych pojazdów należy także zachować szczególne środki ostrożności. Elektryczne hulajnogi poruszają się szybciej, niż rowery, a skutki wypadku mogą być poważne. Zdrowy rozsądek przede wszystkim!

Aby wypożyczyć elektryczną hulajnogę należy pamiętać o kilku podstawowych zasadach:

  • użytkownik musi być osobą pełnoletnią
  • nie wolno korzystać z hulajnogi pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających
  • zakazane jest udostępnianie hulajnogi elektrycznej osobom nieletnim

Wypożyczanie oraz parkowanie elektrycznej hulajnogi możliwe jest w wyznaczonych strefach. Mapkę stref zlokalizowanych w Stegnie znajdziecie poniżej.

Hulajnogi w Stegnie

ZOBACZ TEŻ

NOCLEGI NA MIERZEI

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE NOCLEGI