NaMierzeje.pl
ATRAKCJEKRYNICA MORSKA

Taras w Krynicy Morskiej. Kawka z widokiem

Taras w Krynicy Morskiej z pięknym widokiem na Zalew Wiślany znajdziecie nieopodal górującej nad miastem, charakterystycznej, czerwonej latarni. To idealne miejsce na krótki odpoczynek, chwilę relaksu albo popołudnie z… książką.

to miejsce możesz ocenić na końcu artykułu

5/5 (6)
  • kawiarnia i taras to jedno z miejsc oferujących najpiękniejszą panoramę Krynicy Morskiej
  • kompleks jest położony na skarpie o wysokości 25 metrów
  • od latarni morskiej dzieli go zaledwie minuta spacerem
REKLAMA

Taras jest częścią kompleksu domu zakonnego Misjonarzy Werbistów „Bursztyn”. Na jego terenie znajdziecie klimatyczną kawiarnię „Pod Globusem”, która serwuje pyszną kawę. Ławeczki, altanki, drogowskazy, a także drobne elementy architektury ogrodowej sprawiają, że na chwilę można odciąć się tu od zgiełku plaży i nadmorskiego bulwaru.

Księża Werbiści to międzynarodowa wspólnota działająca w ponad 70 krajach całego świata. Obok pracy misyjnej zajmują się też działalnością naukową i charytatywną. Na świecie pracuje ponad 300 polskich werbistów. Swoją misję wykonują w 50 krajach na wielu kontynentach.

Od kawiarni i klimatycznego tarasu jest zaledwie 400 metrów do plaży nad Morzem Bałtyckim i około 200 do wód Zalewu Wiślanego. Aby tu trafić, wystarczy przejść kilkadziesiąt metrów w stronę zalewu od podnóża latarni morskiej. Taras znajduje się na wysokiej skarpie (około 25 metrów), dzięki czemu oferuje cudowne widoki na południową część miasta.

📌 Taras w Krynicy Morskiej. Lokalizacja

Oceń to miejsce

Zobacz też

🌞 Polecane oferty

REKLAMA
Labirynt Stegna Park

🌞 Wideo z Mierzei Wiślanej

REKLAMA