NaMierzeje.pl

NaMierzeje.pl

Aktywne wakacje nad morzem

STEGNAWYDARZENIA

Ponad 1000 zabytkowych aut i… palma na plaży

Rajd Koguta to jedna z największych charytatywnych akcji organizowanych przez miłośników motoryzacji. Tradycyjnie impreza rusza z Oławy w Boże Ciało. Tym razem na metę wybrano plażę w Stegnie na Mierzei Wiślanej. Uczestnicy rajdu dotrą tu w sobotę, 10 czerwca.

  • Rajd Koguta 2023 zakończy się na plaży w Stegnie. Meta już 10 czerwca, początek o godzinie 15:00
  • miłośnicy motoryzacji będą mogli zobaczyć ponad 1000 zabytkowych pojazdów, które dwa dni wcześniej wyruszą z Oławy
  • jednej z największych akcji charytatywnych w Polsce będą towarzyszyły koncerty, wieczór z DJ a także wiele innych atrakcji
REKLAMA

Organizatorzy Rajdu Koguta w tym roku wesprą 250 dzieci. Pieniądze zebrane podczas imprezy zostaną przekazane między innymi na rzecz oławskiego szpitala a także fundacje z powiatu oławskiego oraz Mierzei Wiślanej. Wsparcie otrzyma także Pani Gosia Dziedzic, która w ubiegłym sezonie wsławiła w mediach społecznościowych plażę w Stegnie.

„Mieliśmy przygotowane 3 miejsca na metę i każde miasto było zainteresowane przyjęciem miłośników motoryzacji, z dobrym sercem. Stegnę wybraliśmy na ostatniej prostej, w wyniku losowania Leszka. Pani Wójt, sołtys, GOK oraz mieszkańcy Stegny przyjmą nas z wielką radością, a gmina pomoże nam w organizacji rajdu. Pan Łukasz z GOK zaoferował scenę, zespoły koncertowe, konferansjera, pomoc służb oraz pomoc na mecie” – czytamy na oficjalnej stronie organizatora.

W programie finału Rajdu Koguta znalazł się koncert zespołu VIDEO, zabawa z DJ a także szereg atrakcji dla całych rodzin, które będą czekały na plażowiczów już od godziny 15:00. W sobotę na plaży stanie też… palma, przywieziona przez organizatorów. Partnerem wydarzenia jest Gmina Stegna. Rajd Koguta 2023 już 10 czerwca – to będzie weekend pełen dobrej zabawy.

Więcej wydarzeń na Mierzei Wiślanej znajdziecie w naszym Kalendarzu.

fot. facebook.com/PojazdyZabytkoweOlawa

Rajd Koguta 2023
Zobacz też
REKLAMA

🌞 Polecane oferty

  DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ

REKLAMA

🌞 Wideo z Mierzei Wiślanej

REKLAMA