NaMierzeje.pl

NaMierzeje.pl

Aktywne wakacje nad morzem

AKTUALNOŚCIKOMUNIKACJA

Żuławska Kolej Dojazdowa zaprasza do… bufetu

Jesteście fanami Żuławskiej Kolei Dojazdowej? Uwielbiana przez turystów ciuchcia zaprasza wszystkich podróżujących do specjalnego wagonu, w którym znajduje się kolejowy bufet.

Żuławska Kolej Dojazdowa - wagon bufet
WAGON – BUFET W TABORZE ŻKD

Na trasach rozkładowych Żuławskiej Kolei Dojazdowej można odwiedzić wagon, w którym serwowane są zimne napoje, kawa i herbata oraz coś, co ucieszy przede wszystkim najmłodszych, czyli lody!

Jeśli chcecie przywieźć ze sobą z wakacji pamiątki związane z Żuławską Koleją Dojazdową, od teraz nie musicie zamawiać ich w internetowym sklepie – są dostępne także we wspomnianym wagonie – bufecie.

Pociągi Żuławskiej Kolei Dojazdowej kursują w okresie wakacyjnym oraz w wybrane, świąteczne weekendy. W sezonie 2020 turyści będą mogli skorzystać z przejazdów ŻKD przez całe wakacje, aż do 30 sierpnia.

REKLAMA

Żuławska Kolej Dojazdowa dociera na Mierzeję z Nowego Dworu Gdańskiego, druga linia kursuje na trasie Prawy Brzeg Wisły (Mikoszewo) – Jantar – Junoszyno – Stegna – Sztutowo. Dwie trasy łączą się w Stegnie. Pociągi zatrzymują się na wszystkich stacjach i przystankach osobowych.

Bilety można kupić bezpośrednio w pociągu (gotówka), a także dzięki aplikacji moBILET lub przez Internet na stronie www.kolejzulawska.pl.

Ceny biletów jednorazowych normalnych wahają się od 6 do 13 zł w jedną stronę w zależności od przejechanej trasy. Dzieci do lat 4 podróżujące z opiekunem nie płacą za bilet.

fot. kolejzulawska.pl

ZOBACZ TEŻ
Zobacz też
REKLAMA

🌞 Polecane oferty

  DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ

REKLAMA

🌞 Wideo z Mierzei Wiślanej

REKLAMA