Główna plaża w Jantarze. Coś dla każdego

Jantar to jedno z najbardziej obleganych miejsc na Mierzei Wiślanej. Główna plaża w Jantarze jest miejscem wypoczynku tysięcy turystów. Szczególnie upodobały sobie to miejsce rodziny z małymi dziećmi. Przede wszystkim dlatego, że plaże dzieli od ośrodków wczasowych , apartamentów i kwater zaledwie kilka minut spaceru.

Zjazd na plażę w Jantarze znajduje się na wysokości kościoła, stojącego przy głównej drodze krajowej. W odróżnieniu od takich miejscowości jak Stegna czy Sztutowo, po drodze nad morze w Jantarze znajdują się liczne sklepy, bary i restauracje, będące naturalnym łącznikiem pomiędzy główną częścią miasta a nadmorskim „centrum rozrywki”.

Plaża w Jantarze jest szeroka i łatwo dostępna – prowadzi do niej asfaltowa droga, wzdłuż której znajdują się parkingi. Nad samą wodą można znaleźć miejsca noclegowe, smażalnię ryb, kawiarnie serwujące słodkości oraz sklepy z nadmorskimi akcesoriami i pamiątkami.

Jeśli nie lubicie tłumów, wystarczy odejść kilkaset metrów za zachód, w kierunku Mikoszewa, lub na wschód, w stronę Junoszyna. Tam plaże nie są tak oblegane i zapełnione. Jednak trzeba pamiętać, że im dalej od głównego zejścia w Jantarze, tym mniej rozwinięta będzie infrastruktura.

Plaża w Jantarze. Wszystko, czego pragniesz na wakacjach.

Kolejne plażowe miejsce na Mierzei Wiślanej, to główne zejście w Jantarze. Znajdziecie tu mnóstwo piasku, gofry, kręcone lody i świeżą, smażoną rybkę! Na plażę w Jantarze prowadzi asfaltowa droga, wzdłuż której znajduje się masa atrakcji dla młodszych i starszych.Sołectwo Jantar Gmina Stegna

Opublikowany przez Na Mierzeję Środa, 10 czerwca 2020
PLAŻA W JANTARZE – WIDEO

ZOBACZ TEŻ
NOCLEGI W JANTARZE
Nie ma ogłoszeń pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania.

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE NOCLEGI