NaMierzeje.pl
JANTARKRYNICA MORSKAWYDARZENIA

Bursztynowa Miss Polski na Mierzei Wiślanej

Wybory Bursztynowej Miss Polski przez wiele lat wtopiły się w wakacyjny, nadmorski krajobraz. Także w tym roku nie zabraknie emocji związanych w tym wydarzeniem. Jednak w tym sezonie emocje na Mierzei Wiślanej będą podwójne – najpierw w Jantarze odbędą się konkursy eliminacyjne, a później, w Krynicy Morskiej, poznamy triumfatorki finałowej gali.

  • w tym roku turyści spędzający urlop na Mierzei Wiślanej zobaczą lipcowe eliminacje, a później sierpniowe finały wyborów
  • impreza w Krynicy Morskiej to nie tylko finałowa gala, ale taż występy znanych artystów, takich jak Cleo czy Mezo
  • zgłoszenia do tegorocznej edycji Bursztynowej Miss Polski zostaną zamknięte 15 czerwca
REKLAMA
Labirynt Stegna Park

Rekrutacja do jubileuszowej, XX edycji Bursztynowej Miss Polski potrwa jeszcze tylko kilka dni. Zgłoszenia można nadsyłać do 15 czerwca, wypełniając odpowiedni formularz, który znajdziecie na końcu informacji. Organizator zapewnia, że tegoroczne wybory będą pełne atrakcji i pozytywnej energii. Jeśli więc jeszcze nie zarezerwowaliście sobie dat w kalendarzu, zróbcie to jak najszybciej!

Dwa konkursy eliminacyjne odbędą się w tym roku w Jantarze, w weekend 7-8 lipca (piątek-sobota). Tydzień później, 16 lipca (niedziela) kandydatki zaprezentują się w Kołobrzegu, aby na początku sierpnia powrócić na Mierzeję Wiślaną na finałowy konkurs XX edycji Bursztynowej Miss. Decydująca o wynikach tegorocznych wyborów impreza odbędzie się w Krynicy Morskiej w piątek, 11 sierpnia.

dalszy ciąg informacji pod galerią zdjęć

Bursztynowa Miss Polski na Mierzei Wiślanej to nie tylko eliminacje i finałowe spotkanie w Krynicy Morskiej. To także sporo atrakcji i rozrywki – na scenie poza kandydatkami do tytułu pojawią się też gwiazdy estrady, takie jak Cleo, Marcin Czyżewski, DJ vel Evel, Yugine i Mezo. Portal oraz media społecznościowe NaMierzeje.pl są partnerami medialnymi tegorocznych wyborów Bursztynowej Miss Polski.

🔗 Formularz zgłoszeniowy do Bursztynowej Miss Polski 2023

Zobacz też

🌞 Polecane oferty

REKLAMA

🌞 Wideo z Mierzei Wiślanej

REKLAMA