NaMierzeje.pl
AKTUALNOŚCIKRYNICA MORSKA

Port jachtowy w Krynicy Morskiej. Będzie większy

Port jachtowy w Krynicy Morskiej jest największym tego typu obiektem na całej Mierzei Wiślanej. Po modernizacji i przebudowie będzie jeszcze bardziej nowoczesny i przyjazny dla miłośników żeglowania po wodach Zalewu Wiślanego.

  • rozbudowa porty jachtowego w Krynicy Morskiej obejmuje między innymi stworzenie przestrzeni socjalnej, a także strefy konferencyjnej
  • inwestycja jest kolejną dobrą wiadomością dla miłośników żeglarstwa i sportów wodnych
  • to kolejny port jachtowy, który zmienia swoje oblicze. Wcześniej w tym roku nowoczesny obiekt powstał na Wyspie Sobieszewskiej
REKLAMA
TAXI Mierzeja

Trwają prace przy rozbiórce hangaru i budynku klubowego. W tym miejscu powstanie zupełnie nowa infrastruktura z pełnym zapleczem sanitarno-socjalnym, centrum konferencyjnym oraz przestrzenią do przechowywania sprzętu wodnego i łodzi.

W nowym obiekcie znajdzie się miejsce na strefę socjalno-biurową, mieszczącą między innymi bosmanat, oraz nowe hangary. Wokół budynku powstaną miejsca postojowe dla łodzi, znajdą się tam także elementy małej architektury, oświetlenie i starannie zaaranżowane tereny zielone. Całość będzie dostępna dla osób niepełnosprawnych.

Inwestycja w porcie w Krynicy Morskiej zbiega się z realizacją większego projektu „Krynica Morska-rozbudowa pirsu pasażerskiego w morskim porcie rybackim”. Plan zakłada między innymi rozbudowę pirsu pasażerskiego, który wydłuży się o ponad 65 metrów oraz zabezpieczenie skarpy.

REKLAMA

Port jachtowy w Krynicy Morskiej to nie jedyna taka inwestycja. Mierzeja Wiślana jest miejscem coraz bardziej przyjaznym dla żeglarzy. Już wcześniej wzdłuż rzek wpadających do zalewu powstały nowoczesne przystanie. Na szlaku wiodącym rzeką Tuga od Nowego Dworu Gdańskiego znalazły się także nowe pomosty dla kajaków i miejsca odpoczynku.

W tym roku do użytku oddany został również port jachtowy na Wyspie Sobieszewskiej, który może pomieścić ponad siedemdziesiąt jednostek.

🌞 Chcesz być na bieżąco? Dołącz do naszych mediów społecznościowych

➡ Zobacz też:

⦿ Krynica Morska: ATRAKCJE | INFO | PLAŻA | NOCLEGI | JEDZENIE | WIDEO

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ DODAJ STRONĘ WWW

REKLAMA

🌞 Atrakcje na Mierzei Wiślanej

🌞 Noclegi na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE NOCLEGI

REKLAMA

🌞 Aktualności z Mierzei Wiślanej

🌞 Gdzie zjeść na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE RESTAURACJE

REKLAMA

🌞 Warto wiedzieć

🌞 Usługi na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE USŁUGI

REKLAMA
Stajnia u Bohuna

🌞 Wideo z Mierzei Wiślanej

REKLAMA