NaMierzeje.pl
KRYNICA MORSKAWIDEO

Port morski w Krynicy. Jak dojechać?

Port morski w Krynicy Morskiej to trochę zapomniane, ale urokliwe miejsce. Znajduje się kilkaset metrów na zachód od głównej plaży. Można do niego dojść brzegiem morza, bulwarem prowadzącym nadmorską skarpą, albo dojechać samochodem lub rowerem.

Na plaży znajdziecie stary kuter, który świetnie prezentuje się na zdjęciach. Nieco powyżej, w budynkach z widokiem na Bałtyk zlokalizowane są bary i miejsca noclegowe. Wielu turystów myli stary port morski w Krynicy Morskiej z dużym portem znajdującym się po stronie Zalewu Wiślanego, lub małym, kompaktowym portem leżącym także na Zalewie, ale nieco bardziej na zachód.

REKLAMA

Tymczasem stary port nad Bałtykiem to zupełnie inne miejsce, które co prawda lata swojej świetności ma już za sobą, ale wciąż urzeka klimatem i niespotykanym w Krynicy spokojem, nawet w sezonie turystycznym.

Jak dojechać do starego portu w Krynicy Morskiej? Zobaczcie poniższe wideo. Ruszamy z samego centrum miasta i kierujemy się na zachód główną drogą, aby po kilkuset metrach wrócić w stronę morza. Tu znajdziecie spory parking, kurty i łodzie rybackie oraz mnóstwo miejsca na wieczorny spacer i obserwacje pięknych zachodów słońca.

Do portu można dojechać także rowerem zarówno od strony Przebrna jak i głównej plaży w Krynicy Morskiej. Dojazd z Krynicy fragmentem trasy R10 zajmie nie więcej niż kilka minut. Jeśli zdecydujecie się na dalszą jazdę w kierunku zachodnim, po kilku kilometrach traficie na najpiękniejszy fragment ścieżki.

📌 STARY PORT MORSKI W KRYNICY. LOKALIZACJA


🌞 Chcesz być na bieżąco? Dołącz do naszych mediów społecznościowych

➡ Zobacz też:

⦿ Krynica Morska: ATRAKCJE | INFO | PLAŻA | NOCLEGI | JEDZENIE | WIDEO

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ DODAJ STRONĘ WWW

REKLAMA
Marina Village | NaMierzeje.pl

🌞 Atrakcje na Mierzei Wiślanej

🌞 Noclegi na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE NOCLEGI

REKLAMA

🌞 Aktualności z Mierzei Wiślanej

🌞 Gdzie zjeść na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE RESTAURACJE

REKLAMA

🌞 Warto wiedzieć

🌞 Usługi na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE USŁUGI

REKLAMA

🌞 Wideo z Mierzei Wiślanej

REKLAMA
TAXI Mierzeja