Ścieżka rowerowa nad Zalewem Wiślanym

Ścieżka rowerowa nad Zalewem Wiślanym? Na razie dobrze znacie trasę prowadzącą wzdłuż Mierzei Wiślanej – to jedna z największych atrakcji, przyciągająca turystów nastawionych na aktywne spędzanie czasu. Dzięki trasie R10 można bezpiecznie i bezkolizyjnie dojechać od Mikoszewa aż do granicy państwa z Rosją w Piaskach.

To jednak nie koniec inwestycji, które zadowolą miłośników dwukołowej turystyki. W Krynicy Morskiej powstaje bowiem kolejny odcinek trasy rowerowej. Tym razem inwestycja obejmuje tereny na południu miasta, nad Zalewem Wiślanym.

Ci, którzy spędzają czas na mierzei mają cały wachlarz możliwości. Od wylegiwania się na szerokich i ciągnących się kilometrami plażach, przez zwiedzanie niezliczonych zabytków i atrakcji, aż po aktywny wypoczynek. Mierzeję upodobali sobie szczególnie rowerzyści, którzy korzystają z dziesiątek kilometrów doskonale przygotowanych szlaków.

REKLAMA

Fragment trasy R10 w Krynicy Morskiej prowadzi nadmorską promenadą, ale nie zapominajmy także o południowym „wybrzeżu” miasta – ciągnącym się wzdłuż wód Zalewu Wiślanego. To tu znajduje się port w Krynicy, to tu zlokalizowane są niezliczone bary i restauracje.

Już niebawem jeszcze łatwiej będzie dotrzeć w okolice zalewu na dwóch kołach.  Ścieżka rowerowa nad Zalewem Wiślanym powstaje, trzymamy kciuki za jak najszybszą realizację!

fot. https://www.facebook.com/gminakrynicamorska

ZOBACZ TEŻ

Dołącz do fanów naszych mediów społecznościowych:

REKLAMA

NOCLEGI W KRYNICY MORSKIEJ

GDZIE ZJEŚĆ W KRYNICY MORSKIEJ

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE NOCLEGI

REKLAMA