Ścieżka rowerowa nad Zalewem Wiślanym

Ścieżka rowerowa nad Zalewem Wiślanym? Na razie dobrze znacie trasę prowadzącą wzdłuż Mierzei Wiślanej – to jedna z największych atrakcji, przyciągająca turystów nastawionych na aktywne spędzanie czasu. Dzięki trasie R10 można bezpiecznie i bezkolizyjnie dojechać od Mikoszewa aż do granicy państwa z Rosją w Piaskach.

To jednak nie koniec inwestycji, które zadowolą miłośników dwukołowej turystyki. W Krynicy Morskiej powstaje bowiem kolejny odcinek trasy rowerowej. Tym razem inwestycja obejmuje tereny na południu miasta, nad Zalewem Wiślanym.

Ci, którzy spędzają czas na mierzei mają cały wachlarz możliwości. Od wylegiwania się na szerokich i ciągnących się kilometrami plażach, przez zwiedzanie niezliczonych zabytków i atrakcji, aż po aktywny wypoczynek. Mierzeję upodobali sobie szczególnie rowerzyści, którzy korzystają z dziesiątek kilometrów doskonale przygotowanych szlaków.

REKLAMA

Fragment trasy R10 w Krynicy Morskiej prowadzi nadmorską promenadą, ale nie zapominajmy także o południowym „wybrzeżu” miasta – ciągnącym się wzdłuż wód Zalewu Wiślanego. To tu znajduje się port w Krynicy, to tu zlokalizowane są niezliczone bary i restauracje.

Już niebawem jeszcze łatwiej będzie dotrzeć w okolice zalewu na dwóch kołach.  Ścieżka rowerowa nad Zalewem Wiślanym powstaje, trzymamy kciuki za jak najszybszą realizację!

fot. https://www.facebook.com/gminakrynicamorska

🌞 Chcesz być na bieżąco? Dołącz do naszych mediów społecznościowych

➡ Zobacz też:

⦿ Krynica Morska: ATRAKCJE | INFO | PLAŻA | NOCLEGI | JEDZENIE | WIDEO

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ DODAJ STRONĘ WWW

REKLAMA

🌞 Atrakcje na Mierzei Wiślanej

🌞 Noclegi na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE NOCLEGI

REKLAMA
Apartamenty NCNK | NaMierzeje.pl

🌞 Aktualności z Mierzei Wiślanej

🌞 Gdzie zjeść na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE RESTAURACJE

REKLAMA
Czarna Perła Krynica Morska | NaMierzeje.pl

🌞 Warto wiedzieć

🌞 Usługi na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE USŁUGI

REKLAMA
Pensjonat Wielorybek | NaMierzeje.pl

🌞 Wideo z Mierzei Wiślanej

REKLAMA