Zimowa Stegna kusi spokojem

Zimowa Stegna znacznie różni się od tej, którą turyści znają z wakacyjnych wypadów. Jest cicha, spokojna i… prawie pusta. Nie znaczy to wcale, że nie znajdziecie tu atrakcji, które nadają się do zimowej eksploracji.

Zima to okres, kiedy Morze Bałtyckie wyrzuca największe ilości bursztynu. Jest to związane z pogodą, panującą poza letnim sezonem. Wiatr i sztormy sprzyjają wypłukiwaniu bursztynu przez morskie fale. Jesienią i zimą zwiększa się także znacznie zawartość jodu w powietrzu, więc spacery w chłodne i wietrzne dni są polecane dla tych, którzy chcą uzupełnić niedobór tego niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania organizmu pierwiastka.

REKLAMA

Jak wygląda Stegna zimą? Zobaczcie wideo z nadbałtyckiej plaży i nadmorskiego rynku, który w wakacje jest pełen turystów, kolorowych dmuchawców, zakręconych lodów i chrupiących gofrów.

Podczas planowania zimowego wyjazdu na Mierzeję Wiślaną, należy pamiętać, że nie cała infrastruktura funkcjonuje tak samo, jak w wakacyjne miesiące. Dostępnych jest zdecydowanie mniej miejsc noclegowych, nie pracują też wszystkie bary i restauracje. Zalecamy zatem dokładnie rozplanować logistykę wyjazdu, aby uniknąć niespodzianek.

NAJLEPSZE WIDEO Z MIERZEI ZNAJDZIECIE NA KANALE YOUTUBE

🌞 Chcesz być na bieżąco? Dołącz do naszych mediów społecznościowych

➡ Zobacz też:

⦿ Stegna: ATRAKCJE | INFO | PLAŻA | NOCLEGI | JEDZENIE | WIDEO

🌞 Oferty premium

➕ DODAJ PROMOWANĄ OFERTĘ

REKLAMA

🌞 Atrakcje na Mierzei Wiślanej

🌞 Noclegi na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE NOCLEGI

REKLAMA

🌞 Aktualności z Mierzei Wiślanej

🌞 Gdzie zjeść na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE RESTAURACJE

REKLAMA
Pensjonat Wielorybek | NaMierzeje.pl

🌞 Warto wiedzieć

🌞 Usługi na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE USŁUGI

REKLAMA

🌞 Wideo z Mierzei Wiślanej

REKLAMA