Kino plenerowe w Jantarze dla całej rodziny

Kino plenerowe na Mierzei Wiślanej tym razem zawita w Jantarze. Ekran stanie na terenie parkingu przy ulicy Morskiej. Na bezpłatne seanse zaprasza Gminny Ośrodek Kultury Stegna.

W lipcu i sierpniu w Stegnie, Jantarze i Mikoszewie, w każdy czwartek organizowane są seanse filmowe na świeżym powietrzu. W czwartek, 6 sierpnia w planie projekcje kolejnych przygód „Treflików” dla najmłodszych, oraz familijny seans filmu „Chłopiec z burzy”. Tym razem impreza rozpocznie się o 21:00, a więc pół godziny wcześniej, niż w poprzednich tygodniach. Kino plenerowe w Jantarze zaprasza zarówno zmotoryzowanych jak i tych, którzy chcą wybrać się na wieczorny spacer. Do kina można przyjechać własnym samochodem lub skorzystać z przygotowanej strefy leżaków.

REKLAMA
Pensjonat Wielorybek | NaMierzeje.pl

„Chłopiec z burzy” opowiada o przyjaźni kilkuletniego Michaela i… znalezionych na plaży pelikanów. Michael, który mieszka w małej chatce nad brzegiem morza na nowo pisze historię o odpowiedzialności i poświęceniu. To film, który spodoba się zarówno dorosłym, jak i młodszym kinomanom.

„Trefliki” to z kolei serial dla najmłodszych – jego kolejne odcinki przedstawiają przygody sympatycznych stworków: tatusia, mamusi, Treflika i Treflinki.

ZOBACZ TEŻ

🌞 Chcesz być na bieżąco? Dołącz do naszych mediów społecznościowych

➡ Więcej o Jantarze:

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ DODAJ STRONĘ WWW

REKLAMA

🌞 Atrakcje na Mierzei Wiślanej

🌞 Noclegi na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE NOCLEGI

REKLAMA
Apartamenty NCNK | NaMierzeje.pl

🌞 Aktualności z Mierzei Wiślanej

🌞 Gdzie zjeść na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE RESTAURACJE

REKLAMA
Czarna Perła Krynica Morska | NaMierzeje.pl

🌞 Warto wiedzieć

🌞 Usługi na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE USŁUGI

REKLAMA

🌞 Wideo z Mierzei Wiślanej

REKLAMA