NaMierzeje.pl
AKTUALNOŚCIDREWNICAWYDARZENIA

Disco Piknik w Drewnicy

Disco Piknik w Drewnicy tradycyjnie otworzy letni sezon na Żuławach. W tym roku zabawa rozpocznie się od festiwalu kolorów i mydlanych baniek – to idealna propozycja dla najmłodszych turystów. Piknik zaplanowano na piątek, 28 czerwca. Start o 17:00.

Park Zielona Wyspa w Drewnicy stanie się kolorową areną, dzięki wielobarwnym „eksplozjom”, które będą jednym z punktów programu festynu. Dodatkowo w powietrzu będą się unosić tysiące mydlanych baniek.

Późnym popołudniem wystąpi jedna z gwiazd polskiej sceny muzyki disco, zespół After Party. Następnie, taneczny wieczór rozpocznie formacja Dwa Plus Dwa.  

W trakcie festynu zapraszamy także do licznych stoisk gastronomicznych, na których będzie można skosztować lokalnych specjałów albo ugasić pragnienie. Dodatkowo OSP Drewnica przygotuje też serię atrakcji, które uatrakcyjnią rodzinną zabawę.

REKLAMA
Stajnia u Bohuna

Impreza odbędzie się na terenie parku Zielona Wyspa w Drewnicy, który powstał z inicjatywy mieszkańców Żuławskiej wsi. Zielona Wyspa określana jest mianem rodzinnego centrum sportowo-rekreacyjnego. 

Jeśli odwiedzicie Disco Piknik w Drewnicy, przy okazji warto zobaczyć także jedną z największych atrakcji żuławskiej architektury. Nieopodal stoi wiatrak „Koźlak” wybudowany w XVIII wieku. Jego unikatowa konstrukcja została wykonana w całości z drewna, a sam wiatrak jest najstarszym tego typu obiektem zachowanym na pobrzeżu całego Morza Bałtyckiego. To bez wątpienia jedna z największych atrakcji na Mierzei Wiślanej.

➡ 28.06.2019 17:00

📌 LOKALIZACJA NA MAPIE

ZOBACZ TEŻ

🌞 Chcesz być na bieżąco? Dołącz do naszych mediów społecznościowych

Zobacz też

⦿ Drewnica: ATRAKCJE | INFO | NOCLEGI | JEDZENIE | WIDEO

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ DODAJ STRONĘ WWW

REKLAMA

🌞 Atrakcje na Mierzei Wiślanej

🌞 Noclegi na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE NOCLEGI

REKLAMA
Stajnia u Bohuna

🌞 Aktualności z Mierzei Wiślanej

🌞 Gdzie zjeść na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE RESTAURACJE

REKLAMA
Labirynt Stegna Park

🌞 Warto wiedzieć

🌞 Usługi na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE USŁUGI

REKLAMA
Nadzalewowa Kolej Drezynowa | NaMierzeje.pl

🌞 Wideo z Mierzei Wiślanej

REKLAMA
Nadzalewowa Kolej Drezynowa | NaMierzeje.pl