NaMierzeje.pl

NaMierzeje.pl

Aktywne wakacje nad morzem

AKTUALNOŚCI

Lockdown w województwie pomorskim

Lockdown w województwie pomorskim oznacza, że w regionie zostaną wprowadzone takie same obostrzenia, które obowiązują już w województwie warmińsko-mazurskim. Na razie nowe zasady będą obowiązywały przez tydzień, od 13 do 20 marca, z możliwością ich przedłużenia.

Co oznacza lockdown w województwie pomorskim? Od 13 marca rząd zamyka hotele i obiekty oferujące miejsca noclegowe. Ogranicza także działalność galerii handlowych. Ponownie zamkną się też też kina, teatry, muzea wystawy i galerie sztuki.

REKLAMA

Dla turystów planujących pobyt na Mierzei Wiślanej ważnym elementem obostrzeń jest także decyzja o zawieszeniu funkcjonowania basenów, saun, solariów i innych obiektów sportowych, które do tej pory działały w reżimie sanitarnym.

Rząd zamierza informować o dalszych decyzjach w cyklach tygodniowych. Stąd na razie nie wiadomo jeszcze, jakie obostrzenia będą obowiązywały po 20 marca. Nie wiemy też, czy rząd zdecyduje się na przedłużony lockdown w województwie pomorskim. Aktualne in formacje znajdziecie na naszej stronie, a także w oficjalnym serwisie rządowym.

Decyzja o zaostrzeniu ograniczeń jest związana ze znacznym wzrostem liczby zachorowań. Zastanawiać może tylko fakt, dlaczego – skoro sytuacja jest zła – na wprowadzenie obostrzeń czekamy aż do końca kolejnego tygodnia?

REKLAMA
Tworzenie stron obiektów
ZOBACZ TEŻ
Zobacz też
REKLAMA

🌞 Polecane oferty

  DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ

REKLAMA

🌞 Wideo z Mierzei Wiślanej

REKLAMA