Bajeczne zachody słońca na Mierzei Wiślanej

Zachody słońca na Mierzei Wiślanej wieczorami przyciągają na nadmorskie plaże tysiące turystów. Okazuje się, że Mierzeja Wiślana słynie nie tylko z bursztynu i znanych w całej Polsce kurortów.

Położenie Mierzei Wiślanej względem kierunków świata sprawia, że plaże nad tą częścią Bałtyku są idealnym miejscem na obserwowanie znikającego za horyzontem słońca. To jeden z obowiązkowych punktów programu każdego, kto spędza na mierzei kilka dni urlopu. W największych kurortach na plażach robi się tłoczno, ale w mniejszych miejscowościach zachody słońca można oglądać w znacznie spokojniejszej atmosferze.

MAGICZNY ZACHÓD SŁOŃCA NA PEACEFUL ADRENALINE

Jednym z takich miejsc jest niewielka wieś Junoszyno, leżąca pomiędzy Jantarem a Stegną. Co prawda na plaży nie ma zejść oficjalnie oznaczonych nazwą tej małej miejscowości (znajdziecie tu tabliczki „Stegna” lub – dalej, na zachód – „Jantar”), ale właśnie na wysokości wioski znajduje się kilka ścieżek prowadzących nad brzeg morza. Tu wieczorem dociera niewielu turystów, więc i zachody słońca mogą być bardziej romantyczne…

Jesteście w innej części regionu? Zachody słońca na Mierzei Wiślanej zawsze są bajeczne, niezależnie od tego, gdzie je obserwujecie. Wystarczy przespacerować się nad morze.

REKLAMA
ZOBACZ TEŻ

⦿ Mierzeja Wiślana: ATRAKCJE | INFO | PLAŻE | NOCLEGI | JEDZENIE | WIDEO

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ DODAJ STRONĘ WWW

REKLAMA

🌞 Atrakcje na Mierzei Wiślanej

🌞 Noclegi na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE NOCLEGI

REKLAMA

🌞 Aktualności z Mierzei Wiślanej

🌞 Gdzie zjeść na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE RESTAURACJE

REKLAMA

🌞 Warto wiedzieć

🌞 Usługi na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE USŁUGI

REKLAMA

🌞 Wideo z Mierzei Wiślanej

REKLAMA