Bajeczne zachody słońca na Mierzei Wiślanej

Zachody słońca na Mierzei Wiślanej wieczorami przyciągają na nadmorskie plaże tysiące turystów. Okazuje się, że Mierzeja Wiślana słynie nie tylko z bursztynu i znanych w całej Polsce kurortów.

Położenie Mierzei Wiślanej względem kierunków świata sprawia, że plaże nad tą częścią Bałtyku są idealnym miejscem na obserwowanie znikającego za horyzontem słońca. To jeden z obowiązkowych punktów programu każdego, kto spędza na mierzei kilka dni urlopu. W największych kurortach na plażach robi się tłoczno, ale w mniejszych miejscowościach zachody słońca można oglądać w znacznie spokojniejszej atmosferze.

MAGICZNY ZACHÓD SŁOŃCA NA PEACEFUL ADRENALINE

Jednym z takich miejsc jest niewielka wieś Junoszyno, leżąca pomiędzy Jantarem a Stegną. Co prawda na plaży nie ma zejść oficjalnie oznaczonych nazwą tej małej miejscowości (znajdziecie tu tabliczki „Stegna” lub – dalej, na zachód – „Jantar”), ale właśnie na wysokości wioski znajduje się kilka ścieżek prowadzących nad brzeg morza. Tu wieczorem dociera niewielu turystów, więc i zachody słońca mogą być bardziej romantyczne…

Jesteście w innej części regionu? Zachody słońca na Mierzei Wiślanej zawsze są bajeczne, niezależnie od tego, gdzie je obserwujecie. Wystarczy przespacerować się nad morze.

REKLAMA
ZOBACZ TEŻ

Dołącz do fanów naszych mediów społecznościowych:

REKLAMA

NOCLEGI NA MIERZEI

GDZIE ZJEŚĆ NA MIERZEI

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE NOCLEGI

REKLAMA