NaMierzeje.pl

NaMierzeje.pl

Aktywne wakacje nad morzem

ATRAKCJEKRYNICA MORSKA

Lunapark w Krynicy Morskiej. Zabawa dla całej rodziny

Lunapark w Krynicy Morskiej znajduje się nieopodal portu jachtowego na Zalewie Wiślanym. To jedno z ulubionych miejsc najmłodszych turystów, które w letnie, gorące wieczory jest pełne kolorów i dobrej zabawy. W okolicach wesołego miasteczka w wakacje odbywają się także liczne imprezy i koncerty.

to miejsce możesz ocenić na dole artykułu

4.83/5 (6)
  • lunapark znajduje się w centrum miasta, przy rozbudowanym nabrzeżu portu pasażerskiego
  • nad miastem króluje Diabelski Młyn, z którego rozciąga się doskonała panorama na Krynicę Morską, a także drugą stronę Zalewy Wiślanego
  • lunapark jest otwarty w wakacje oraz ciepłe, wiosenne miesiące
REKLAMA

Lokalizację lunaparku w Krynicy Morskiej najłatwiej rozpoznać po górującym nad tą częścią miasta Diabelskim Młynie, nazwanym „Krynica Eye”. Rozciąga się z niego doskonały widok na okolice, wody Zalewu Wiślanego i port jachtowo-pasażerski.

Lunapark jest czynny w okresie wakacyjnym, a także w ciepłe, wiosenne miesiące. Znajdziecie tu zarówno atrakcje dla maluchów, takie jak małe karuzele, coś z dreszczykiem, czyli przejazd w wagonikach przez „dżunglę”, jak i podnoszące poziom adrenaliny kolejki górskie albo pajączki bungee.

dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

📌 Lunapark w Krynicy Morskiej. Lokalizacja

Niewątpliwie jednym z symboli miasta, równie widocznym z daleka, co słynna latarnia morska, jest Diabelski Młyn. Z jego dwudziestu wagoników można oglądać panoramę wakacyjnego kurortu. Każdy, kto przyjeżdża do Krynicy, powinien choć raz skusić się na przejażdżkę „Krynica Eye”.

W lunaparku znajdziecie tez automaty do gry, stoiska z pamiątkami, elektryczne samochodziki i wiele innych atrakcji.

▶️ Lunapark w Krynicy Morskiej [GALERIA]

Oceń to miejsce

Zobacz też
REKLAMA
Bałtyk Sztutowo

🌞 Polecane oferty

  DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ

REKLAMA

🌞 Wideo z Mierzei Wiślanej

REKLAMA