NaMierzeje.pl
ATRAKCJEJANTAR

Jantarvia Car Museum. Amerykańskie samochody

Jantarvia Car Museum w Jantarze to raj dla pasjonatów amerykańskiej motoryzacji. Można tu poczuć czar minionych lat i podziwiać elegancję kultowych klasyków albo… pogawędzić przy barze.

To miejsce możesz ocenić na dole artykułu

5/5 (11)
  • muzeum jest czynne przez cały rok, także poza sezonem wakacyjnym
  • obiekt oferuje miejsca noclegowe – każdy pokój został indywidualnie zaprojektowany w klimacie amerykańskiej motoryzacji ubiegłego wieku
REKLAMA
Stajnia u Bohuna

Historia motoryzacji nie musi żyć tylko w prywatnych kolekcjach niedostępnych dla większości. Pewnie większość z Was zgodzi się że amerykańska motoryzacja to prawdziwe dzieła sztuki. Jantarvia Car Museum to małe prywatne muzeum aut amerykańskich, w którym prezentowane są własnoręcznie odrestaurowane auta.

Zobaczycie tam samochody zza „wielkiej wody”, czyli modele wielkiej trójki: General Motors, Ford i Chrysler. To właśnie te koncerny przez blisko pół wieku wiodły światowy prym na rynku motoryzacyjnym.

Nie tylko na chwilę

Jeśli chcecie cieszyć się atmosferą muzeum nie tylko przez chwilę, obiekt umożliwia także skorzystanie z oferty noclegowej. Obiekt w Jantarze oferuje swoim gościom pokoje i apartamenty urządzone w klimacie lat 50 i 60-tych amerykańskiej motoryzacji. Wewnątrz znajdziecie niezliczoną liczbę ciekawostek. Pokoje są nasycone pamiątkami związanymi z amerykańską motoryzacją a oznaczenia pokoi zostały nazwane od modeli aut.

Jantarvia Car Museum to miejsce dla pasjonatów amerykańskiej motoryzacji. Można tu nie tylko doświadczyć atmosfery dawnych lat , ale też spędzić weekend.

Idealnym  miejscem na takie spotkania jest również stylowy Whiskey Bar w którym skosztujecie między innymi własnego piwa kraftowego Classic Pickup Beer oraz luksusowych marek Whisky, Bourbonów, Tequila, Rumu oraz innych trunków.

Jantarvia Car Museum to także wytwórca biżuterii samochodowej. W inspiracjach właścicieli nadal króluje akcent motoryzacyjny, połączony z pięknem bałtyckiego bursztynu…..

Musicie to zobaczyć!

Muzeum z Jantarze jest czynne przez cały sezon. W okresie od października do kwietnia wizyty są możliwe po wcześniejszym kontakcie z właścicielem obiektu.

🗓 Zobacz pełną ofertę obiektu

📌 Jantarvia Car Muzeum. Lokalizacja

Oceń to miejsce

➡ Jantarvia Car Museum [GALERIA]
Zobacz też

🌞 Polecane oferty

REKLAMA

🌞 Wideo z Mierzei Wiślanej

REKLAMA
Marina Village | NaMierzeje.pl