Gramy z WOŚP. Licytacje już w najbliższy weekend

Portal NaMierzeje.pl dołącza do tegorocznych licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wspieramy lokalne sztaby w Sztutowie, a także Krynicy Morskiej. Licytacje odbędą się w trybie on-line już w najbliższą niedzielę.

  • portal NaMierzeje.pl przekazał na tegoroczne licytacje WOŚP vouchery, których łączna wartość wynosi 5 tysięcy złotych
  • wspieramy sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ze Sztutowa i Krynicy Morskiej
  • licytacje odbędą się w niedzielę, 30 stycznia 2022 roku
REKLAMA

Tegoroczne licytacje będzie można śledzić za pośrednictwem mediów społecznościowych. Portal NaMierzeje.pl przeznaczył na nie vouchery na usługi promocyjne dla lokalnych przedsiębiorców, działających w branży turystycznej.

Vouchery o wartości 2500 PLN będzie można wylicytować na profilach sztabów w Sztutowie oraz Krynicy Morskiej. Sam voucher będzie można zrealizować już w tym sezonie, promując swoje noclegi, punkty gastronomiczne, a także usługi.

WOŚP Sztutowo

30 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w Szkole Podstawowej w Sztutowie. Wśród licznych przedmiotów, które zostały przekazane do licytacji znajdą się między innymi gadżety klubu Bałtyk Sztutowo, którego jesteśmy partnerem medialnym.

Licytacje będzie można śledzić na profilu FB Sztab WOŚP Szkoła Podstawowa w Sztutowie oraz na kanale Youtube Żuławy TV.

WOŚP Krynica Morska

Licytacje w sztabie w Krynicy Morskiej będzie można obserwować na platformach Zoom oraz Facebook. Zainteresowani wsparciem WOŚP licytują telefonicznie w godzinach 15:00 – 20:00 w niedzielę, 30 stycznia. Voucher na usługi turystyczne od NaMierzeje.pl będzie można wylicytować w „okienku” pomiędzy 19:00 a 19:50.

Pełen harmonogram, szczegóły, a także zasady licytacji znajdziecie na profilu sztabu: WOŚP Krynica Morska.

licytacje WOŚP
Zobacz też
REKLAMA
Bałtyk Sztutowo

🌞 Polecane oferty

  DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ

REKLAMA

🌞 Wideo z Mierzei Wiślanej

REKLAMA