Wzmożone kontrole na drogach dojazdowych

W najbliższy weekend (4-5 kwietnia) Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Gdańskich będzie prowadziła wzmożone kontrole na drogach dojazdowych na Mierzeję Wiślaną. Działania są związane z wprowadzonymi nowymi obostrzeniami związanymi z ograniczeniem korzystania z przestrzeni publicznych.

Na profilu FB Gminy Stegna czytamy:

„Informujemy, że w związku z wprowadzonymi nowymi obostrzeniami związanymi m.in. z ograniczeniami w przemieszczaniu się a także z zakazem korzystania z pełniących funkcje publiczne i pokrytych roślinnością terenów (lasy, parki, bulwary, plaże) Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Gdańskim w dniach 4-5 kwietnia br., przeprowadzi na drogach dojazdowych na teren Mierzei Wiślanej wzmożone działania kontrolno – prewencyjne. Policjanci będą pełnić posterunki stałe na dwóch drogach dojazdowych, tj. DP 2328 prowadzącej od Stróży do Mikoszewa oraz DW 502 prowadzącej od Nowego Dworu Gdańskiego do Stegny. W trakcie działań kontrolowane będą wszystkie pojazdy, którymi mogą poruszać się osoby, które łamią zakaz przemieszczania się. Przypominamy, że kto naruszy przepisy, musi liczyć się z wysokimi karami pieniężnymi.”

REKLAMA
Bałtyk Sztutowo

Nowodworska policja apeluje przy okazji o pozostanie w domach a także wstrzymanie się przed wyjazdami i planowaniem weekendu na Mierzei Wiślanej. Przypominamy, że zgodnie z nowymi zasadami zakazane jest również korzystanie z takich miejsc, jak plaże, lasy parki i bulwary.

Już wcześniej burmistrz Krynicy Morskiej zwrócił się do Wojewody Pomorskiego o całkowity zakaz wjazdu na Mierzeję.

🌞 Chcesz być na bieżąco? Dołącz do naszych mediów społecznościowych

Zobacz też

⦿ Mierzeja Wiślana: ATRAKCJE | INFO | PLAŻE | NOCLEGI | JEDZENIE | WIDEO

REKLAMA

🌞 Oferty premium

➕ DODAJ PROMOWANĄ OFERTĘ

🌞 Atrakcje na Mierzei Wiślanej

🌞 Noclegi na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE NOCLEGI

REKLAMA

🌞 Aktualności z Mierzei Wiślanej

🌞 Gdzie zjeść na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE RESTAURACJE

REKLAMA

🌞 Warto wiedzieć

🌞 Usługi na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE USŁUGI

REKLAMA

🌞 Wideo z Mierzei Wiślanej

REKLAMA