NaMierzeje.pl

NaMierzeje.pl

Aktywne wakacje nad morzem

AKTUALNOŚCIWYDARZENIA

Akcja Ultrakrew na mecie w Piaskach. To już VI edycja

Uczestnicy akcji Ultrakrew pokonują całe polskie wybrzeże. Celem akcji jest charytatywna promocja honorowego krwiodawstwa, a także budowanie świadomości z nim związanej. W tym roku odbyła się już VI edycja wydarzenia, a jego uczestnicy zameldowali się na mecie w Piaskach na Mierzei Wiślanej.

  • uczestnicy akcji pokonali – biegiem lub maszerując – odległość 550 kilometrów ze Świnoujścia aż do Piasków
  • do akcji mogą dołączyć na każdym z poszczególnych odcinków także ci, którzy nie zdecydują się na pokonanie całego dystansu
  • celem akcji Ultrakrew jest rozwój świadomości związanej z honorowym krwiodawstwem, a także refleksja nad jakością „zdrowia krwi”
REKLAMA

W 2022 roku akcja Krwiobieg ruszyła ze Świnoujścia. Do mety w Piaskach na Mierzei Wiślanej jest stamtąd aż 550 kilometrów! Formuła imprezy jest otwarta – na każdym z odcinków do biegnących lub maszerujących wybrzeżem polskiego morza może dołączyć każdy, kto chce wesprzeć tę inicjatywę.

Organizatorzy i uczestnicy mają kilka powodów, dla których zdecydowali się na udział w tak ekstremalnym przedsięwzięciu. Chcą rozwijać świadomość na temat rzadkich chorób krwi, promować honorowe krwiodawstwo, a także wyrazić wdzięczność Uniwersyteckiemu Centrum Klinicznemu w Gdańsku za uratowanie życia jednego z członków „ultra ekipy”.

Myśl przewodnia akcji – „Każdy ma swój krwiobieg” – zachęca do działań na rzecz innych, ale także wskazuje na potrzebę dbania o jakość własnej krwi i własne bezpieczeństwo.

Akcję może wesprzeć każdy, a wpłat datków można dokonywać na konto akcji:

mBank 61 1140 2004 0000 3102 7724 0348

Pamiętajcie, każda złotówka ma znaczenie!

Akcja Ultrakrew. Galera zdjęć

Fot fb.com/Ultrakrew

🔍 Grupa „Mierzeja Wiślana”. Wasze miejsce nad morzem

Macie zdjęcia albo wideo, którym chcecie się podzielić z innymi miłośnikami Mierzei Wiślanej? Chcecie zapytać, gdzie zjeść najlepszą rybkę albo znaleźć polecany nocleg? Jeśli tak, zapraszamy do naszych mediów społecznościowych.

Grupa Mierzeja Wiślana na FB jest miejscem tworzonym przez Was, ale przede wszystkim dla Was! Znajdziecie tam wideo, zdjęcia, informacje o atrakcjach, restauracjach, noclegach, a także odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania dotyczące wypoczynku na Mierzei Wiślanej.

Zobacz też
REKLAMA

🌞 Polecane oferty

  DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ

REKLAMA

🌞 Wideo z Mierzei Wiślanej

REKLAMA