NaMierzeje.pl
AKTUALNOŚCISZTUTOWO

Bałtyk Sztutowo w czołówce tabeli. Czekamy na wiosnę

Bałtyk Sztutowo doskonale zaprezentował się w jesiennej rundzie regionalnych rozgrywek klasy B. Drużyna z Mierzei Wiślanej zajmuje 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 24 punktów. To tylko 3 punkty za liderem, Lisovią Lisewo i 2 punkty za drugimi w tabeli Błękitnymi Kmiecin.

  • drużyna ze Sztutowa zajmuje miejsce tuż za strefą awansu, z minimalną stratą do czołówki
  • runda jesienna rozgrywek B Klasy rozpocznie się w kwietniu 2022 roku
  • najlepszym strzelcem Bałtyku Sztutowo w rundzie jesiennej został Marcin Popielarski
REKLAMA

W jesiennej rundzie drużyna Bałtyku tylko raz schodziła z murawy pokonana. Na pokaźny dorobek punktowy złożyło się aż 7 zwycięstw oraz 2 remisy. Po rewanżowej rundzie do wyższej klasy rozgrywek awansują dwie najlepsze drużyny, więc wiosną będziemy trzymali kciuki jeszcze mocniej.

Najlepszym strzelcem Bałtyku Sztutowo został Marcin Popielarski, który zdobył 8 bramek. Pełnych 11 spotkań rozegrali Patryk Ziarko i Radosław Szmidt. Runda rewanżowa rozpocznie się w kwietniu przyszłego roku.

Już teraz zachęcamy do kibicowania, tym bardziej, że w Sztutowie pojawiają się wciąż nowe możliwości i perspektywy. W grupach młodzieżowych w rocznikach 2009-2016 trenuje ponad 50 dzieci pod okiem trzech trenerów. Na wiosnę klub planuje zgłosić do rozgrywek 2 dodatkowe drużyny młodzieżowe.

Portal NaMierzeje.pl jest partnerem medialnym klubu Bałtyk Sztutowo.

fot. Aleksandra Rutecka

🌞 Chcesz być na bieżąco? Dołącz do naszych mediów społecznościowych

Zobacz też
REKLAMA
TAXI Mierzeja

🌞 Polecane oferty

🌞 Wideo z Mierzei Wiślanej

REKLAMA
Stajnia u Bohuna