NaMierzeje.pl
AKTUALNOŚCIWYDARZENIA

Imprezy na Mierzei Wiślanej w weekend 8-10 lipca 2022

Imprezy na Mierzei Wiślanej w wakacyjne weekendy? Mamy dla Was mnóstwo propozycji, z których na pewno wybierzecie coś dla siebie. Przez całe wakacje od Mikoszewa aż do Piasków dzieje się tyle ciekawych rzeczy!

  • wakacyjny weekend 8-10 lipca 2022 to między innymi plażowe spotkanie z Radiem Zet w Krynicy Morskiej
  • po przerwie spowodowanej pandemią do Jantaru wracają Mistrzostwa Świata w Poszukiwaniu Bursztynu, a także wybory Bursztynowej Miss
  • w Sztutowie otwarta jest wystawa związana z realizacją serialu Czterej Pancerni i Pies, a w Krynicy Morskiej można obejrzeć Dobre Gady
REKLAMA

Obok stałych atrakcji, jakie są dostępne na Mierzei Wiślanej przez cały sezon, proponujemy Wam także udział w weekendowych imprezach i tymczasowych wystawach, które znajdziecie w naszym kalendarzu. Niepewna pogoda? Znajdziecie tu też propozycje, którym woda z nieba nie jest straszna. Sprawdźcie, co czeka na gości Mierzei Wiślanej w najbliższy weekend:

Wystawa pamiątek z serialu Czterej Pancerni i Pies w Sztutowie

🗓 zobacz wydarzenie w kalendarzu

Wystawa poświęcona serialowi Czterej pancerni i pies to kolekcja Stowarzyszenia Klub Pancernych. Zbiór składa się przedmiotów oraz rekwizytów z okresu realizacji serialu, a także z czasów współczesnych.

Bezpośrednio po emisji pierwszej serii dzieło Konrada Nałęckiego zdobyło ogromną popularność. Pojawiły się różne gadżety oraz zabawki związane z serialem. Wyjątkowe zbiory można oglądać w Bibliotece Publicznej w Sztutowie. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

Wystawa figurek z Kinder Niespodzianek w Stegnie

🗓 zobacz wydarzenie w kalendarzu

Jedyna w Polsce i największa w Europie wystawa figurek z Kinder Niespodzianek oraz figurek Marvela. Zbiory pochodzą z prywatnej kolekcji.

Wystawa czynna codziennie od 10:00 do 18:00 od 27 czerwca do ostatniej niedzieli sierpnia. Wstęp płatny.

Wystawa Zwierząt Egzotycznych Dobre Gady w Krynicy Morskiej

🗓 zobacz wydarzenie w kalendarzu

Podczas wystawy, będziecie Państwo mieli okazję obejrzeć ponad 30 gatunków różnych zwierząt egzotycznych. (m.in. Boa Dusiciele, Pyton królewski, tygrysi, Tegu, ptaszniki, skorpion, felsumy, ropuchy).

Wstęp płatny, o pełnej godzinie po wystawie oprowadza przewodnik.

Jesteście wystarczająco odważni, żeby pogłaskać węża?

REKLAMA
fotografnieruchomosci.eu
Wystawa Pojazdów Specjalistycznych w Stegnie

🗓 zobacz wydarzenie w kalendarzu

Największa wystawa pojazdów specjalistycznych i motocykli. Jest to forma zaprezentowania wieloletnich zbiorów pojazdów z okresu PRL i nie tylko. Ekspozycja zawierać będzie unikatowe samochody ciężarowe i serię polskich motocykli

Wstęp płatny.

XXXX Międzynarodowy Festiwal Organowy w Stegnie                            

🗓 zobacz wydarzenie w kalendarzu

Gmina Stegna Wspólnie z Gdańską Filharmonią Bałtycką oraz ks. proboszczem Grzegorzem Puchalskim, zaprasza na Międzynarodowy Festiwal Organowy w kościele pw NSPJ Stegnie. 9 lipca o godzinie 16:00 odbędzie się koncert Arturo Barby.

Koncerty są biletowane, wstęp 15 PLN. Bilety do kupienia w kościele w Stegnie, na godzinę przed każdym koncertem.

Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu w Jantarze

🗓 zobacz wydarzenie w kalendarzu

Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu to impreza, która zadebiutowała w 1998 roku. Tradycyjnie gromadzi na plaży w Jantarze wielu uczestników, a także obserwatorów. Zawody odbywają się w okresie wakacyjnym i tradycyjnie cieszą się ogromnym zainteresowaniem turystów, wypoczywających na Mierzei Wiślanej.

REKLAMA
A Może nad Morze? Miasteczko Radia Zet w Krynicy Morskiej

🗓 zobacz wydarzenie w kalendarzu

Miasteczko Radia Zet rozstawi się na plaży centralnej w Krynicy Morskiej. W programie wiele atrakcji i aktywności dla całej rodziny. Miasteczko jest zlokalizowane w okolicach wejścia na plażę numer 24 (Hotel White, hotel Morski Widok).

Sztutowskie Lato 2022. Turniej Beach Soccer w Sztutowie

🗓 zobacz wydarzenie w kalendarzu

9 i 10 lipca na plaży w Sztutowie odbędzie się Turniej Otwarcia Sztutowskiego Lata 2022 w Beach Soccer. Zapisy godzinę przed rozpoczęciem rozgrywek, start rywalizacji o 11:00

Weekend w Tropikach w barze Tropikalna

🗓 zobacz wydarzenie w kalendarzu

Weekend w Tropikach? W piątek i sobotę wieczorem w Klubie Tropikalna będzie gorące granie i nieziemska zabawa z muzyką house. Zagrają DJ Blase & DJ Bari. Bar mieści się w Stegnie, przy zejściu na plażę nr 69.

Zobacz też

🌞 Polecane oferty

REKLAMA

🌞 Wideo z Mierzei Wiślanej

REKLAMA