Dodaj bezpłatną ofertę noclegową

Dodaj bezpłatną ofertę lub ofertę PREMIUM i zareklamuj swój obiekt. Jeśli prowadzisz hotel, ośrodek wczasowy, jesteś właścicielem apartamentów lub wynajmujesz pokoje, dodaj ofertę do naszego katalogu. Wypełnienie poniższego formularza zajmie tylko kilka minut.

REKLAMA

Wypełnij poniższy formularz. Zaznacz możliwie najwięcej opcji, odpowiadających charakterystyce Twojego obiektu.

Kod nadany w potwierdzeniu publikacji ogłoszenia
Wpisz nazwę swojego obiektu. Postaraj się, aby była krótka i czytelna
Wpisz nazwę miejscowości, w której znajduje sie Twój obiekt noclegowy
Wpisz adres obiektu, aby Twoi goście mogli sprawdzić, gdzie będą mieszkać. W przypadku wyboru opcji PREMIUM lub MEGA dodamy też bezpośredni link do nawigacji pod Twoje drzwi.
Poinformuj nas, ilu gości może przyjąć łącznie Twój cały obiekt. Ułatwi to komunikację z Twoimi przyszłymi klientami, a także pomoże w rezerwacjach dla większych grup.
Opisz zakres cen obowiązujących w Twoim obiekcie w zależności od sezonu. W przypadku, jeśli koszt pobytu kalkulujesz na podstawie liczby gości, wpisz ceny za osobę. Jeśli wynajmujesz cały obiekt za stałą stawkę, wpisz ceny za obiekt za dobę.
Wpisz informacje o terminach otwarcia Twojego obiektu
Opisz swój obiekt. Wyszczególnij liczbę miejsc noclegowych, opisz poszczególne rodzaje zakwaterowania. Napisz, co ciekawego moza zobaczyć w okolicach. Jeśli w Twoim obiekcie obowiązują restrykcje, wyszczególnij je.
Wpisz numer, pod którym odpowiesz na pytania Twoich gości
Wpisz swój adres e-mail do kontaktu z portalem namierzeje.pl i ze swoimi klientami
Kupon rabatowy może dotyczyć dowolnej usługi, którą oferujesz. Może być to np. darmowe śniadanie w hotelu, rabat na wypożyczenie roweru lub kawa gratis przy zakupie posiłku w restauracji. W przypadku wyboru "Tak" poprosimy Cię w najblizszych dniach o szczegółowe informacje.
Jeśli nie posiadasz kodu zniżkowego na nasze usługi lub wybrałeś bezpłatne ogłoszenie, pozostaw to miejsce puste.
Potwierdzam, że powyższe dane są prawdziwe i wyrażam zgodę na ich umieszczenie przez administratora w katalogu ofert turystycznych namierzeje.pl

Jeśli wypełniłeś już formularz kliknij powyżej „WYŚLIJ”. Co wydarzy się dalej? Zobacz poniżej, jak Twoje ogłoszenie zostanie umieszczone w naszej bezpłatnej bazie ofert noclegowych na stronie namierzeje.pl

REKLAMA

Poczekaj na informację zwrotną. Musimy zweryfikować przesłane dane, aby jak najlepiej zaprezentować Twoją ofertę.

Poprosimy Cię o przesłanie zdjęć ilustrujących Twój obiekt. Przygotuj maksymalnie dziesięć zdjęć, które w najlepszy sposób pokażą, co masz do zaoferowania.

Zobacz swoje ogłoszenie i daj nam znać, jeśli chcesz coś w nim zmienić.


Zobacz też
REKLAMA
Apartamenty NCNK | NaMierzeje.pl

🌞 Polecane oferty

  DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ

REKLAMA
Apartamenty NCNK | NaMierzeje.pl

🌞 Wideo z Mierzei Wiślanej

REKLAMA