NaMierzeje.pl
GASTRONOMIA W KĄTACH RYBACKICH

Fish & Chips • Kąty Rybackie

Jak narodził się pomysł Fish & Chips w Kątach Rybackich? Zielona Wyspa, na której mieszkaliśmy i w której się zakochaliśmy skradła nasze serca i żołądki. Smaki Irlandii przenieśliśmy prosto do naszej nadmorskiej miejscowości.

Fish & Chips Kąty Rybackie
greenhousekaty@o2.pl
📞 534 955 132
🔗 Facebook

Fish & Chips w Kątach Rybackich

Zielona Wyspa, na której mieszkaliśmy i w której się zakochaliśmy skradła nasze serca i żołądki. Tak narodził się pomysł Fish & Chips. Smaki Irlandii przenieśliśmy prosto do naszej nadmorskiej miejscowości.

Przygotowujemy prawdziwe wyspiarskie Fish & Chips z sandaczem (z własnych połowów ) lub dorszem. Mamy również opcję Fish Buły, z zacnym kawałkiem ryby. W naszym menu znajdziecie też doskonałą irlandzką zupę rybną na łososiu ze śmietaną. Na miłośników małych chrupiących rybek czekają szprotki.

Do naszego menu dorzuciliśmy też Fish-Rolli – to  podłużna bułeczka z kawałkiem chrupiącego sandacza, sałatą, ogórkiem i sosem tatarskim. To danie wymiata!

Fish & Chips w Kątach Rybackich to dokładnie te same smaki, które znacie z poprzedniej lokalizacji przy głównym wejściu na plażę.

W skrócie:
  • otwarte sezonowo maj – wrzesień
  • otwarte w godzinach 13:00 – 20:00
  • płatność: karta, gotówka, blik
  • bezpłatny parking
REKLAMA
Zobacz też

🌞 Polecane oferty

REKLAMA
Labirynt Stegna Park

🌞 Wideo z Mierzei Wiślanej

REKLAMA