NaMierzeje.pl
AKTUALNOŚCISZTUTOWO

Bałtyk Sztutowo wspierany przez NaMierzeje.pl

Bałtyk Sztutowo zaprasza zawodników z roczników 2009 – 2016 do szkółki piłkarskiej. Opiekę nad młodymi piłkarzami sprawować będą trenerzy posiadający uprawnienia UEFA Grassroots C i doświadczenie szkoleniowe w pracy z dziećmi.

  • młodzi adepci futbolu będą szkolić się pod opieką doświadczonych trenerów z licencją UEFA
  • drużyna seniorska Bałtyku Sztutowo rozpoczęła sezon od dwóch zwycięstw
  • siedziba klubu i boisko znajdują się w Sztutowie, przy ulicy Obozowej 16
REKLAMA

Klub piłkarski ze Sztutowa mieści się przy ulicy obozowej 16. Tam odbywają się także „domowe” spotkania seniorskiej drużyny rywalizującej o mistrzostwo klasy B. Jeśli jesteście fanami piłki nożnej, odpoczynek nad morzem możecie połączyć z odrobiną sportowych emocji.

Bałtyk Sztutowo walczy w pomorskiej grupie Malbork V.  Początek sezonu był dla drużyny obiecujący – po dwóch kolejkach ekipa ze Sztutowa ma na koncie dwie wygrane. Najpierw odnotowała wartościowe zwycięstwo na wyjeździe z Ruchem Gościszewo (3:1), a później, na własnym boisku pokonała Gryf Tczew (5:2).

Kolejnym sprawdzianem będzie wyjazdowy mecz z aktualnym liderem tabeli, Lisovią Lisewo, który odbędzie się w niedzielę, 5 września o godzinie 17:00.

Portal NaMierzeje.pl jest oficjalnym partnerem medialnym Bałtyku Sztutowo. Na naszych stronach będziecie mogli dowiedzieć się o najważniejszych aktywnościach związanych z działalnością klubu. Aktualne informacje znajdziecie też na oficjalnym profilu FB.

Oficjalny profil FB Bałtyku Sztutowo

🌞 Chcesz być na bieżąco? Dołącz do naszych mediów społecznościowych

Zobacz też
REKLAMA
Stajnia u Bohuna

🌞 Polecane oferty

🌞 Wideo z Mierzei Wiślanej

REKLAMA
Stajnia u Bohuna