NaMierzeje.pl

NaMierzeje.pl

Aktywne wakacje nad morzem

KĄTY RYBACKIEPLAŻEWIDEO

Plaża w Kątach Rybackich. Co warto wiedzieć?

Plaża w Kątach Rybackich znajduje się kilkanaście minut spacerem od centrum miejscowości. Przy głównym wejściu zlokalizowany jest płatny w sezonie parking a także kilka barów i restauracji. W okresie wakacyjnym turyści mogą skorzystać ze strzeżonego kąpieliska.

Kąty Rybackie to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc na Mierzei Wiślanej. W centrum znajduje się sporo atrakcji i malowniczy port rybacki od strony Zalewu Wiślanego. W Kątach znajdziecie też najbardziej popularne na Mierzei Wiślanej sklepy ze świeżymi i przetworzonymi rybami. Jeden z nich zlokalizowany jest w okolicach wspomnianego portu, drugi przy głównej drodze wojewódzkiej 501, która ciągnie się przez całą mierzeję.

Wideo: Dojazd na plażę w Kątach Rybackich

Plaża w Kątach Rybackich, podobnie jak plaże na całej Mierzei Wiślanej, jest szeroka i pomieści tysiące turystów. Ci, którzy chcą znaleźć nieco więcej spokoju mogą skorzystać z bocznych wejść lub przespacerować się na wschód albo zachód od głównego zejścia. Jednak w takim przypadku pamiętajcie, że nie będziecie mogli skorzystać ze strzeżonego fragmentu.

🌞 Plaża w Kątach Rybackich: LOKALIZACJA NA MAPIE

Infrastruktura, to wspomniane już bary i restauracje, kilka pensjonatów, płatny parking leśny a także WC. Dla tych, którym nie straszny kilkuminutowy spacer dostępne są parkingi wzdłuż drogi dojazdowej na plażę. Te parkingi są bezpłatne, podobnie jak duży parking przy tablicy informacyjnej o szlakach nordic walking.

REKLAMA
Info
Mapa i galeria

🌞 Chcesz być na bieżąco? Dołącz do naszych mediów społecznościowych

Zobacz też

⦿ Kąty Rybackie: ATRAKCJE | INFO | PLAŻA | NOCLEGI | JEDZENIE | WIDEO

🌞 Oferty premium

➕ DODAJ PROMOWANĄ OFERTĘ

REKLAMA

🌞 Atrakcje na Mierzei Wiślanej

🌞 Noclegi na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE NOCLEGI

REKLAMA

🌞 Aktualności z Mierzei Wiślanej

🌞 Gdzie zjeść na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE RESTAURACJE

REKLAMA

🌞 Warto wiedzieć

🌞 Usługi na Mierzei Wiślanej

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE USŁUGI

REKLAMA

🌞 Wideo z Mierzei Wiślanej

REKLAMA