Kalendarz imprez na Mierzei Wiślanej. Weekend 29-31 lipca.

Co robić na Mierzei Wiślanej? Co wydarzy się w dniach 29-31 lipca w największych kurortach ? Jakie wydarzenia czekają na turystów? Sprawdźcie nasze propozycje na piątek, sobotę i niedzielę.

  • W Sztutowie i Jantarze w weekend odbędą się turnieje siatkówki plażowej. To doskonała propozycja dla tych, którzy chcą spędzić czas aktywnie
  • przez cały weekend na Mierzei Wiślanej będą odbywały się festiwale baniek mydlanych i święto kolorów. Sprawdźcie daty i lokalizacje
  • Na Plaży Białej w Krynicy Morskiej czeka na Was tradycyjne szaleństwo podczas… imprezy sylwestrowej
REKLAMA

Obok stałych atrakcji, jakie są dostępne na Mierzei Wiślanej przez cały sezon, proponujemy Wam także udział w weekendowych imprezach, koncertach czy wystawach, które również znajdziecie w naszym kalendarzu. W ten weekend pogoda będzie w kratkę, więc warto przygotować zawczasu różne opcjei. Sprawdźcie, co czeka na gości Mierzei Wiślanej w najbliższy weekend:

Stand-up Michała Pałubskiego

🗓 zobacz wydarzenie w kalendarzu

W porcie jachtowo-pasażerskim w Krynicy Morskiej jak zwykle dzieje się coś ciekawego! W piątek, 29 lipca ze swoim programem wystąpi Michał Pałubski. Wstęp wolny.

➡ Turniej siatkówki plażowej w Jantarze

🗓 zobacz wydarzenie w kalendarzu

Jesteście gotowi na plażowe szaleństwo na sportowo? 29 lipca zapraszamy na turniej siatkówki na plażę w Jantarze.

➡ Dzień Baniek Mydlanych w Jantarze

🗓 zobacz wydarzenie w kalendarzu

Dzień Baniek Mydlanych w Jantarze to super atrakcje przede wszystkim dla najmłodszych. Będą gry, zabawy , konkursy i uwaga!… gość specjalny: Kicia Kocia! – urocza kotka z książek dla dzieci. Impreza odbędzie się 29 lipca.

➡ Holiki – Święto Kolorów w Jantarze

🗓 zobacz wydarzenie w kalendarzu

Święto Kolorów czyli korowy zawrót głowy! Wyrzuty proszków holi co pół godziny! Wszystko w oprawie wakacyjnych hitów. Start 29 lipca o 17:30

➡ Turniej w siatkówce plażowej w Sztutowie

🗓 zobacz wydarzenie w kalendarzu

X Memoriał Janka Haftkowskiego w siatkówce plażowej na plaży w Sztutowie. Eliminacje odbędą się w sobotę, 30 lipca, turniej główny w niedzielę, 31 lipca. 

REKLAMA
Piknik nad Wisłą w Mikoszewie

🗓 zobacz wydarzenie w kalendarzu

Serdecznie zapraszamy w sobotę, 30 lipca na wyjątkowy festyn rodzinny na placu przy promie w Mikoszewie. Czeka na Was moc atrakcji! Zaczynamy atrakcjami dla najmłodszych, Festiwal Holi, a na deser koncert zespołu Big Day!

Sylwester w środku lata w Stegnie

🗓 zobacz wydarzenie w kalendarzu

Największa i legendarna impreza na zatoce , która co roku przechodzi do historii. W niedzielę 31/07 znowu razem przywitamy hucznie i widowiskowo sierpień nad Bałtykiem. Świetna muzyka, wystrzałowe drinki, fajerwerki i szampan to jest to co czego nie może zabraknąć.

Biały Sylwester w Krynicy Morskiej

🗓 zobacz wydarzenie w kalendarzu

Ogłaszamy i w tym roku Sylwestra w środku lata na Białej Plaży – najpiękniejszej polskiej plaży. Mamy nadzieję, że będzie nas jeszcze więcej! Start 31 lipca o godzinie 21:00.

➡ Dzień baniek mydlanych i święto kolorów w Krynicy Morskiej

🗓 zobacz wydarzenie w kalendarzu

Święto kolorów i dzień baniek mydlanych w Krynicy Morskiej. Impreza odbędzie się 31 lipca w porcie jachtowo-pasażerskim, wstęp bezpłatny.

Lato w beach Bar Macarena

🗓 zobacz wydarzenie w kalendarzu

W piątek, beach bar Macarena w Krynicy Morskiej (wejście nr 28) zaprasza na warsztaty i pokaz tańca brzucha. Start o godzinie 22:00. W sobotę o 22:30 odbędzie się kolejny pokaz fajerwerków, a w niedzielę o 20:00 rusza Biały Sylwester!

REKLAMA
Wystawa pamiątek z serialu Czterej Pancerni i Pies w Sztutowie

🗓 zobacz wydarzenie w kalendarzu

Wystawa poświęcona serialowi Czterej pancerni i pies to kolekcja Stowarzyszenia Klub Pancernych. Zbiór składa się przedmiotów oraz rekwizytów z okresu realizacji serialu, a także z czasów współczesnych.

Bezpośrednio po emisji pierwszej serii dzieło Konrada Nałęckiego zdobyło ogromną popularność. Pojawiły się różne gadżety oraz zabawki związane z serialem. Wyjątkowe zbiory można oglądać w Bibliotece Publicznej w Sztutowie. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

Wystawa figurek z Kinder Niespodzianek w Stegnie

🗓 zobacz wydarzenie w kalendarzu

Jedyna w Polsce i największa w Europie wystawa figurek z Kinder Niespodzianek oraz figurek Marvela. Zbiory pochodzą z prywatnej kolekcji.

Wystawa czynna codziennie od 10:00 do 18:00 od 27 czerwca do ostatniej niedzieli sierpnia. Wstęp płatny.

Wystawa Pojazdów Specjalistycznych w Stegnie

🗓 zobacz wydarzenie w kalendarzu

Największa wystawa pojazdów specjalistycznych, a także motocykli. Jest to forma zaprezentowania wieloletnich zbiorów pojazdów z okresu PRL i nie tylko. Ekspozycja zawierać będzie unikatowe samochody ciężarowe i serię polskich motocykli

Wstęp płatny.

XXXX Międzynarodowy Festiwal Organowy w Stegnie                            

🗓 zobacz wydarzenie w kalendarzu

Gmina Stegna Wspólnie z Gdańską Filharmonią Bałtycką oraz ks. proboszczem Grzegorzem Puchalskim, zaprasza na Międzynarodowy Festiwal Organowy w kościele pw NSPJ Stegnie. 30 lipca o godzinie 16:00 odbędzie się koncert Adama Klareckiego.

Koncerty są biletowane, wstęp 15 PLN. Bilety do kupienia w kościele w Stegnie, na godzinę przed każdym koncertem.

Wystawa Zwierząt Egzotycznych Dobre Gady w Krynicy Morskiej

🗓 zobacz wydarzenie w kalendarzu

Podczas wystawy, będziecie Państwo mieli okazję obejrzeć ponad 30 gatunków różnych zwierząt egzotycznych. (m.in. Boa Dusiciele, Pyton królewski, tygrysi, Tegu, ptaszniki, skorpion, felsumy, a także ropuchy).

Wstęp płatny, o pełnej godzinie po wystawie oprowadza przewodnik.

Jesteście wystarczająco odważni, żeby pogłaskać węża?