NaMierzeje.pl
Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu 2023 | NaMierzeje.pl

Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu

XXIII Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu odbędą się w tym roku w weekend 7-9 lipca. Tradycyjnie podczas MŚ zaplanowano także liczne imprezy towarzyszące, między innymi dwudniowe eliminacje do finałowego konkursu Bursztynowej Miss Polski.

Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu na stałe wpisały się w wakacyjny harmonogram wydarzeń w Jantarze. W tym sezonie trzydniowa impreza odbędzie się w weekend 7-9 lipca. Pierwszego dnia zaplanowano miedzy innymi rundy eliminacyjne, ale także takie atrakcje jak liczne animacje dla dzieci, największą plenerową patelnię i brytfannę czy wreszcie pierwsze eliminacyjne zmagania wyborów Bursztynowej Miss Polski.

W sobotę w harmonogramie znalazły się kolejne atrakcje i animacje. Tym razem będzie można zobaczyć także pokazy kulinarne i wziąć udział w degustacji przygotowanych potraw. Czas umilą występy artystów z hitem wieczoru – wieczornym koncertem Cleo. Drugiego dnia odbędzie się także kolejna część eliminacji konkursu Bursztynowej Miss Polski. Finały tego wydarzenia odbędą się 10 sierpnia w Krynicy Morskiej. Portal i media społecznościowe NaMierzeje.pl są partnerami medialnymi wydarzenia.

Program i kalendarz MŚ w Poławianiu Bursztynu 2023

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

lip / 07 - 09 / 2023
Expired!

Czas

Cały dzień

Lokalizacja

Plaża Jantar
Morska 7, Jantar