NaMierzeje.pl
Koncert Zespołu Queen Band | NaMierzeje.pl

Koncert zespołu „Queen Band”

Już w najbliższy czwartek 3 sierpnia br. na naszej Muzycznej Scenie Letniej w Porcie Jachtowym zabrzmią największe hity legendarnego zespołu “QUEEN”. Koncert grany w 100% na żywo, wiernie odtwarzają dorobek artystyczny grupy Queen i zawierają wersje największych przebojów. Podczas koncertu usłyszycie hity takie jak „Bohemian Rhapsody”, „We are the champions”, „A kind of magic”, „We will rock you” i wiele innych.

Jedyne w swoim rodzaju brzmienie gitary elektrycznej, dopełniająca całość gitara basowa oraz energia panująca podczas koncertu pozwoli najbardziej wymagającej publiczności poczuć ducha minionej epoki, oraz przypomni, na czym polegała magia Freddiego. Niezwykle wysokie umiejętności muzyczne artystów powodują, iż każdy ich koncert jest niezwykłym wydarzeniem muzycznym dla słuchaczy i sprawia, że biorą oni faktyczny udział w koncercie. Uznanie z jednej strony fanów zespołu Queen, jak i samego zespołu (Queen Band oficjalnie istnieje na stronie internetowej Briana Maya) zaowocowały szeregiem koncertów w Polsce, między innymi koncert otwierający II edycję Studia Złote Tarasy w Warszawie (2007 rok).

Live tribute show największego zespołu Queen już w najbliższy czwartek 3 lipca na placu masztowym w Porcie Jachtowym w Krynicy Morskiej. Na wszystkie nasze koncerty i eventy WSTĘP WOLNY

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

sie / 03 / 2023
Expired!

Czas

21:00 - 23:00

Lokalizacja

Port jachtowo-pasażerski
Bojerowców 4, Krynica Morska