NaMierzeje.pl
Bezpłatny trening Nordic Walking | NaMierzeje.pl

Bezpłatny trening Nordic Walking z Mistrzem

Wszystkich gości apartamentów Baltic Park zapraszamy na bezpłatny trening Nordic Walking, który odbędzie się w sobotę 15 lipca o godzinie 19:00 w Stegnie. Te wyjątkowe zajęcia poprowadzi Krzysztof Człapski, medalista świata i Europy i aktualny mistrz Czech, który do uprawiania Nordic Walking przekonał już ponad 20 tysięcy osób!

Zbiórka i rozgrzewka odbędą się na osiedlu Baltic Park w Stegnie, przy ulicy Lipowej 32, obok biura wynajmu apartamentów Piamola.pl. Trening Nordic Walking do świetna okazja, aby połączyć przyjemne z pożytecznym – spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu i zrobić to pod okiem doświadczonego instruktora.

Co trzeba ze sobą zabrać? Przede wszystkim dobry humor i pozytywne nastawienie. Przydadzą się też wygodne buty i butelka wody. Dla osób, które dopiero zamierzają rozpocząć przygodę z Nordic Walking i nie mają własnych kijków mamy dobrą wiadomość. Kijki będą dostępne na miejscu w ograniczonej liczbie. Warto więc zarezerwować miejsce z wyprzedzeniem – można to zrobić pod numerem telefonu 517 777 661.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

lip / 15 / 2023
Expired!

Czas

19:00

Lokalizacja

Biuro Piamola.pl
Lipowa 32, Stegna