NaMierzeje.pl

NaMierzeje.pl

Aktywne wakacje nad morzem

Wawel Truck w Krynicy Morskiej | NaMierzeje.pl

Wawel Truck w porcie w Krynicy Morskiej

Już w najbliższą niedzielę, 30 lipca br. Wawel Truck, interaktywna ciężarówka pełna wyjątkowych słodyczy i dobrej zabawy, pojawi się w Krynicy Morskiej. Wawel Truck będzie stacjonował na Placu Masztowym w godzinach 11:00-17:00. Jak zawsze, na odwiedzających czeka wiele niezwykłych atrakcji.

Każde dziecko może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych. Dzięki specjalnym okularom VR, najmłodsi przeżyją niesamowitą przygodę w czasie przejażdżki wirtualnym rollercoasterem po fabryce czekolady, gdzie poznają tajniki jej produkcji, a także dowiedzą się więcej o dobrych składnikach w słodyczach z Wawelu. Towarzyszami radosnych gier i zabaw będą Michałki, czyli postacie nawiązujące do kultowego produktu marki Wawel. Każdy odwiedzający interaktywną ciężarówkę może zrobić sobie z nimi zdjęcie, a następnie wysłać na swój adres e-mail.

Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do strefy Królestwa Dobrego Smaku, w której dzieci mogą skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – mix swoich ulubionych słodyczy.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

lip / 30 / 2023
Expired!

Czas

11:00 - 17:00

Lokalizacja

Port jachtowo-pasażerski
Bojerowców 4, Krynica Morska