Monster Truck Show w Malborku

Monster Truck Show w Malborku odbędzie się w piątek, 21 sierpnia. Jeśli jesteście fanami ekstremalnej motoryzacji i kochacie zapach benzyny i palonym opon, nie może Was tam zabraknąć.

Impreza odbędzie się w Malborku, na stadionie przy ulicy Parkowej 21. Start o godzinie 20:00. Czego na pewno nie zabraknie? Nie zabraknie emocji, ryku silników, dobrej muzyki, efektów pirotechnicznych i ogromnej ilości adrenaliny, czyli wszystkiego, co kochają miłośnicy dwóch i czterech kółek. Za kierownicami zobaczycie najlepszych europejskich kaskaderów. Czego można się spodziewać? Lista jest długa, dlatego po prostu musicie tam być!

W PLANIE MONSTER TRUCK SHOW
  • pokazy driftu oraz kontrolowane kraksy
  • przejazdy przez ścianę ognia
  • jazda na dwóch kołach samochodów i quadów
  • przejazdy monster trucków oraz pokaz jedynego w Polsce dragstera
REKLAMA

Jako jedną z głównych atrakcji organizatorzy zapowiadają pokaz jedynego w Polsce autorobota, czyli cudu nowoczesnej techniki. Najmłodsi fani motoryzacji będą mieli okazję przejechać się pod koniec imprezy jednym z potężnych monster trucków.

Bilety na Monster Truck Show w Malborku będzie można kupić w kasach, bezpośrednio przed wejściem na wydarzenie – ceny wahają się od 20 do 40 złotych, w zależności od wieku. Dzieci do 3 lat wejdą na imprezę bezpłatnie.

fot. Extrem Cascaders Team


ZOBACZ TEŻ

NOCLEGI NA MIERZEI

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE NOCLEGI