Wystawa radiowozów w Stegnie

Zmęczeni plażą? Czeka na Was wystawa radiowozów w Stegnie. Przez całe wakacje w Stegnie będzie można oglądać wystawę, Muzeum Służb Mundurowych. Ta czasowa ekspozycja powstaje pod hasłem „Muzeum w kurorcie, wypoczywaj i zwiedzaj”. Ma być największą w Polsce wystawą radiowozów i pojazdów specjalistycznych.

Od 1 lipca do 31 sierpnia 2020 roku będzie można oglądać bogate zbiory i liczne eksponaty, czyli:

  • najciekawsze pojazdy
  • mundury
  • pamiątki związane ze służbami mundurowymi

„Łącząc przyjemne z pożytecznym, wypoczywający na Mierzei Wiślanej będą mieli niepowtarzalną okazję zapoznać się z eksponatami naszego Muzeum oraz historią służb mundurowych w naszym kraju”.

Wystawa jest skierowana do fascynatów zabytkowej motoryzacji, pasjonatów historii, ale także turystów, którzy chcą spędzić wakacyjny czas w nieco inny sposób. Organizatorzy przygotowali także liczne atrakcje dla najmłodszych.

Wstęp na plenerową ekspozycję będzie płatny, a wszelkie pozyskane środki przeznaczone zostaną na budowę stałej wystawy Muzeum Służb Mundurowych.

Wystawę „Muzeum w kurorcie, wypoczywaj i zwiedzaj” znajdziecie na placu naprzeciwko Gminnego Ośrodka Kultury w Stegnie, przy ulicy Gdańskiej.

fot. FB / Muzeum Służb Mundurowych


WYSTAWA RADIOWOZÓW – STRONA WYDARZENIA
wystawa radiowozów

ZOBACZ TEŻ

NOCLEGI W STEGNIE

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE NOCLEGI