Strefa płatnego parkowania w Stegnie

Od 1 czerwca do  końca sierpnia w Stegnie będzie obowiązywała strefa płatnego parkowania. Tradycyjnie za postój zapłacimy przy ulicach Kościuszki, Sikorskiego i Lipowej.

Dwie pierwsze strefy znajdują się w centrum Stegny. Parking płatny przy ulicy Kościuszki znajduje się w okolicach sklepu Żabka. Płatna strefa przy ulicy Sikorskiego to teren na tyłach marketu Biedronka. Parking przed samym sklepem wciąż pozostanie parkingiem bezpłatnym.

Ulica Lipowa prowadzi w kierunku dwóch głównych wejść na plażę w Stegnie. Tu miejsca parkingowe znajdują się wzdłuż jezdni. We wszystkich trzech lokalizacjach opłaty powinny być uiszczane w znajdujących się w okolicach miejsc postojowych parkometrach.

Opłata za pierwszą godzinę postoju wynosi 2,50 złotych. Maksymalna opłata dobowa to 15 złotych. Przypominamy, że za brak biletu parkingowego w rejonie Strefa Płatnego Parkowania pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 100 złotych. Jednak jeśli mandat zostanie opłacony najpóźniej w najbliższym dniu roboczym od jego wystawienia, opłata zostanie zredukowana o 50 procent i wyniesie 50 złotych.


ZOBACZ TEŻ:

NOCLEGI W STEGNIE

➕ DODAJ OBIEKT LUB USŁUGĘ
➕ ZOBACZ WSZYSTKIE NOCLEGI