LETNI KABARET W KRYNICY MORSKIEJ

Spektakle z cyklu ‘kabaret w Krynicy Morskiej’ rozpoczynają się wczesnym wieczorem. Wyjątkiem będzie ostatni tydzień lipca, kiedy na scenie dwukrotnie zobaczymy Kabaret Zachodni i którego drugi występ zaplanowano na 23:00. Pewne jest, że przez całe wakacje w Porcie Jachtowym w Krynicy Morskiej będzie można spotkać największe gwiazdy polskiej sceny kabaretowej.

Cykl kabaretowych spotkań rozpocznie doskonale znana wszystkim fanom formacja Łowcy B. To jeden z bardziej docenianych kabaretów na polskiej scenie, który od 2003 roku rozbawia widzów swoim podejściem do humoru. Łowcy B to także zdobywcy wszystkich najważniejszych nagród w tej branży oraz twórcy i współtwórcy licznych kabaretowych programów telewizyjnych. Przez lata byli utożsamiani z charakterystycznymi sweterkami, wyjątkową sceniczną odwagą i ogromną sympatią jaką budzą pośród widzów.

PROGRAM KABARETOWYCH WIECZORÓW

LIPIEC 2019

  • 08.07 Kabaret Łowcy.B, start o godzinie 21:30
  • 16.07 Kabaret Czołówka Piekła, start o godzinie 21:30
  • 23.07 Kabaret Kałasznikof, start o godzinie 21:00
  • 29.07 Kabaret Zachodni, start o godzinie 21:00
  • 30.07 Kabaret Zachodni, start o godzinie 23:00
NIE TYLKO LIPIEC

Kabaret będzie obecny w Porcie Jachtowym w Krynicy Morskiej także w sierpniu, a szczegółowy plan występów zaplanowanych na drugą część wakacji znajdziecie już niebawem na stronach serwisunamierzeje.pl

Wstęp na wszystkie występy jest bezpłatny.